Sennheiser

Sennheiser Momentum True Wireless 2: Lepšia výdrž, aktívne potláčanie hluku

Sennheiser, popredný nemecký výrobca audio produktov a príslušenstva predstavil druhú generáciu svojich plne bezdrôtových slúchadiel do uší.

Sennheiser, popredný nemecký výrobca audio produktov a príslušenstva, predstavil druhú generáciu svojich plne bezdrôtových slúchadiel do uší – Momentum True Wireless 2.

Sennheiser Momentum True Wireless 2 obsahujú dve kľúčové inovácie. Tou prvou je ANC, teda aktívne potláčanie okolitého hluku, ktorým sa pýšia aj prémiové slúchadlá od Sony či Apple.

Potláčanie hluku sa dá vypnúť v mobilnej aplikácii pre Android a iOS, čo sa hodí napríklad pri používaní slúchadiel v rušných uliciach miest, kde je vhodné počuť svoje okolie, prichádzajúcu električku, chodcov a tak podobne. Orientáciu pomocou sluchu netreba podceňovať.

bezdrotove sluchadla
Foto: Sennheiser

Druhé zásadné vylepšenie sa týka výdrže na jedno nabitie nabitie. Nový model slúchadiel dokáže reprodukovať hudbu 7 hodín namiesto pôvodných 4 hodín. Ak zohľadníme nabíjanie v puzdre, celková výdrž stúpla na použiteľnejších 28 hodín.

Momentum
Foto: Sennheiser

Sennheiser osadil slúchadlá novým Bluetooth (verzia 5.1) čipom, ktorý by už nemal nadmerne vybíjať batériu, ako tomu bolo v prípade prvej generácie príslušenstva. Slúchadlá sú inak o 2 mm štíhlejšie, podporujú kodeky SBC, AAC a aptX, ovládanie gestami a digitálnu asistenciu. Samozrejmosťou je odolnosť voči vonkajším vplyvom na úrovni IPX4.

TIP REDAKCIE
Smutná rozlúčka: Samsung vraj budúci mesiac vyrobí posledný model Galaxy Note

Podľa oficiálneho oznámenia sa začnú Momentum True Wireless 2 predávať v priebehu apríla za cenu 300 amerických dolárov. Novinka teda osloví hlavne náročnejšiu klientelu, ktorá nedá dopustiť na kvalitný zvuk typický pre produkty Sennheiser.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať