Očakávaná séria OnePlus 8 sa ukazuje na ďalších renderoch a novom videu

Očakávané zariadenia sa nám po novom opäť ukazujú na ďalších renderoch a dokonca aj na videu, o ktoré sa s nami podelil Jermaine Smit (Content Creator).

Už budúci mesiac by sa nám mala ukázať nová séria vlajkových lodí z dielne OnePlus – OnePlus 8. Podľa dostupných informácií by sa predstavenie štandardného a vylepšeného modelu malo konať presne 15. apríla.

Ako píše server Android Community, očakávané zariadenia sa nám po novom opäť ukazujú na ďalších renderoch a dokonca aj na videu, o ktoré sa s nami podelil Jermaine Smit (Concept Creator).

Už vieme, že obidva smartfóny budú vybavené špičkovým displejom s obnovovacou frekvenciou 120 Hz, ktorého súčasťou bude aj kruhový výrez pre selfie fotoaparát. Zadnú stranu by mala obývať zostava 4 fotoaparátov.

Ako sme už naznačili vyššie, OnePlus má už 15. apríla predstaviť štandardný OnePlus 8 a výkonnejší OnePlus 8 Pro. Obidva pripravované kúsky okrem iného ponúknu aj podporu 5G sietí. Naopak, mnohých zrejme nepoteší možná absencia podpory pre bezdrôtové nabíjanie.

TIP REDAKCIE
Britský regulátor rozhodol: Facebooku nariadil, aby predal platformu Giphy

Lepšie fotoaparáty a vyšší výkon

Vylepšení sa samozrejme dočkáme aj v oblasti fotoaparátov a výkonu. Výkonnejší OnePlus 8 Pro má byť vybavený 6,5-palcovým Fluid AMOLED displejom s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a rozlíšením 1 440 x 3 120 pixelov. Zaberať má presne 88,3 % dostupnej plochy. V kruhovom výreze by mal svoje miesto zaujať 32 Mpx selfie snímač.

Interiér ponúkne vysoko výkonný čipset Snapdragon 865 od Qualcomm, grafický čip Adreno 650, 8 GB alebo 12 GB RAM a 128 GB alebo 256 GB úložisko.

Oficiálne však budú tieto informácie potvrdené až budúci mesiac počas predstavenia.

 

 

Total
25
Zdieľaní
Total
25
Zdieľať