oneplus logo

OnePlus nám už zajtra ukáže svoje nové logo, tvrdí CEO spoločnosti

Toto tvrdenie zo strany CEO spoločnosti je v rozpore s nedávnym únikom, ktorý nám ukázal až tri možnosti, ako môže nové logo vyzerať.

OnePlus už dlhé roky poznáme pod jednou a tou istou značkou – ten istý typ textu, tá istá kombinácia červenej a bielej farby. CEO spoločnosti, Pete Lau, však vraví, že známe logo sa už čoskoro zmení.

Ako píše server Android Authority, zmena by mala byť oficiálna ešte tento týždeň. Podľa príspevku na OnePlus fóre by sa nám mala nová značka spoločnosti dokonca ukázať už zajtra, teda 18. marca.

Lau sa s nami síce nepodelil o žiadne bližšie informácie, no naznačil, že zmena bude výrazná. Zatiaľ si ale nie sme úplne istí, čo si pod pojmom “výrazná” môžeme predstaviť.

Toto tvrdenie zo strany CEO spoločnosti je v rozpore s nedávnym únikom, ktorý nám ukázal až tri možnosti, ako môže nové logo vyzerať. Háčik je v tom, že vyzerajú takmer rovnako ako to staré, teda až na zmenený typ písma či iné drobné úpravy.

TIP REDAKCIE
InoBat získa výrobnú linku od Wuxi Lead, dodával aj pre Teslu či Nissan
Zdroj: Weibo (via 9to5Google a Android Authority)

Musíme ale ešte raz zdôrazniť, že ide len o únik, ktorý vôbec nemusí odrážať skutočné prichádzajúce zmeny. Slovo CEO má predsa len vždy väčšiu váhu.

Na finálny výsledok si našťastie už nepočkáme pridlho. Ako sme už uviedli vyššie, nové logo by sa nám malo v celej svojej kráse ukázať už zajtra, 18. marca.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať