OnePlus 8: Nová séria smartfónov môže debutovať už v polovici apríla

Až doposiaľ sme vedeli viac-menej len to, že sa dočkáme dvoch variantov s 8/12 GB RAM, 120 Hz displejom a čipsetom Snapdragon 865.

Informácií o najnovšej sérii smartfónov značky OnePlus je stále pomerne málo. Až doposiaľ sme vedeli viac-menej len to, že sa dočkáme dvoch variantov s 8/12 GB RAM, 120 Hz displejom a čipsetom Snapdragon 865. Teraz však poznáme aj čas, kedy by mohli debutovať.

Ako píše web 9to5Google, nová séria OnePlus 8 by sa nám mohla ukázať už počas apríla, približne niekedy v polovici.

Apríl namiesto mája

Zaujímavé je, že spoločnosť OnePlus posledné roky predstavovala svoje nové produkty až v máji. S nástupom nového roku sa však zrejme rozhodla pre radikálnejšiu zmenu. Server TechRadar informuje, že predstavenie čerstvých noviniek z dielne OnePlus sa bude konať počas druhého aprílového týždňa.

Nepôjde však o prvý prípad, kedy výrobca predstaví nové smartfóny už v apríli. Stalo sa tak totiž aj v roku 2014, no vtedy sa predstavenie konalo až na konci mesiaca.

TIP REDAKCIE
Squid Game je hit: Netflix vraj rozprávkovo zbohatol, takú sumu nečakali ani oni!

Rozumné rozhodnutie

Aprílový debut je zo strany spoločnosti veľmi rozumný krok, keďže prvé mesiace roka patria špičkovým vlajkovým lodiam. Do tejto skupiny môžeme samozrejme zaradiť aj pripravované modely OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro, čo znamená, že čím skôr ich výrobca vydá, tým lepšie.

Odrazí sa aprílový debut na predajných číslach a konečnom zisku? Odpoveď na túto otázku sa zrejme dozvieme až o niečo vyše mesiaca. Dovtedy môžeme len hádať.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať