Asus ROG Phone 3 údajne dorazí počas Q3. Poháňať ho môže Snapdragon 865 Plus

Asus má počas tretieho štvrťroku predstaviť svoj nový herný smartfón, ROG Gaming Phone 3. O jeho pohon sa údajne môže starať čipset Snapdragon 865 Plus.

Spoločnosť Asus má počas tretieho štvrťroku predstaviť svoj nový herný smartfón, ROG Gaming Phone 3. O jeho pohon sa údajne môže starať čipset Snapdragon 865 Plus od Qualcomm, píše Gizmochina.

Herné smartfóny aktuálne tvoria jedno z najrýchlejšie rastúcich odvetví vo svete smartfónov. Ich najväčšou ikonou je práve značka ROG od Asus. Napriek jej obrovskej popularite však spoločnosť nedávno zaznamenala stratu vo výške okolo 333 miliónov USD (291 miliónov EUR).

Práve to ju viedlo k zorganizovaniu tlačovej konferencie, počas ktorej oznámila príchod nových produktov ako ZenPhone 7 a ROG Phone 3.

Asus ROG Phone
Asus ROG Phone (FOTO Marek Urban)

Q3 2020?

Veci však výrazne komplikuje stále šíriaci sa koronavírus, kvôli ktorému musel byť debut týchto zariadení posunutý až na tretí štvrťrok. Približne v tomto čase však uzrie svetlo sveta aj nový čip od Qualcomm – už spomínaný Snapdragon 865 Plus.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: UPC eviduje masívny výpadok služieb

Nový procesor je vylepšenou verziou štandardného modelu, Snapdragon 865, ktorý nájdeme vo všetkých tohtoročných vlajkových lodiach. A keďže ponúka o niečo lepší výkon, je výbornou voľbou pre každý jeden herný smartfón.

Toto sú však zatiaľ len špekulácie. Na oficiálne potvrdenie týchto a ďalších informácií si budeme musieť ešte nejaký ten čas počkať.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať