5G gulovacka

5G guľovačka od OnePlus je pripravená. Live stream začína o niekoľko hodín

Spoločnosť OnePlus sa rozhodla spropagovať potenciál 5G technológie a svoje smartfóny netradičným spôsobom. Vo Fínsku usporiadala interaktívnu guľovačku.

Spoločnosť OnePlus sa rozhodla spropagovať potenciál 5G technológie a svoje smartfóny netradičným spôsobom. Vo Fínsku usporiadala interaktívnu guľovačku.

V OnePlus si dali vyrobiť Snowbota – mechanický vrhač snehových gúľ, ktorý je poháňaný 5G smartfónom značky OnePlus. Zariadenie dokáže vrhať snehové gule rýchlosťou takmer 200 kilometrov za hodinu.

Robotov budú môcť na diaľku ovládať prostredníctvom svojho smartfónu užívatelia z celého sveta – členovia komunity OnePlus, ktorí sa zaregistrujú na tejto stránke. V súboji sa proti sebe postavia štyri snehové delá, dve na každej strane.

ssnowbot
Zdroj: OnePlus Community

Každý zapojený účastník bude mať k dispozícii 9 striel. Vyhrá ten tím, ktorý bude mať na konte najviac zásahov a zároveň sa dokáže uhnúť strelám súpera. Vzájomné zápasy potrvajú len pár minút a počas troch dní ich prebehne niekoľko stoviek. Súťažiť sa bude nepretržite, 24 hodín denne.

V tejto chvíli nemáme ani poňatia o tom, ako môže celá udalosť vyzerať alebo prebiehať. Dozvieme sa to ale už o pár hodín. Dianie výrobca odvysiela naživo prostredníctvom live streamu na YouTube, ktorý vidíte nižšie.

TIP REDAKCIE
Slovenský startup Photoneo získal investíciu vo výške 21 miliónov dolárov

Nie je zatiaľ známe, kedy presne začne. Doteraz zostávali do začiatku podujatia, v čase písania tohto článku, necelé 3 hodiny. V priebehu času však došlo k aktualizácii. Podľa YouTube sa prenos spustí až neskôr, o 46 hodín.

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať