Magic UI 3.0 prichádza do viacerých Honor smartfónov. Aktualizácie budú sprístupnené od 15. marca

Viaceré zariadenia podznačky Huawei, Honor, začnú od 15. marca získavať aktualizáciu na Android 10, ktorá sa schováva pod rozhraním Magic UI 3.0.

Viaceré zariadenia od spoločnosti Honor začnú od 15. marca získavať aktualizáciu na Android 10, ktorá sa schováva pod používateľským rozhraním Magic UI 3.0, píše 9to5Google.

Vzhľad a funkcionalita používateľského rozhrania sa bude dať prirovnať k tomu v modeloch P30 Pro či Mate 20 Pro. Samozrejme, reč je aj o tmavom režime, dizajne ikon či špecifických gestách.

EMUI 10 spolu s Magic UI 3.0 budú počínajúc týmto týždňom dostupné pre všetky modely Honor View20, Honor 20 a Honor 20 Pro po celom svete. Ďalšou skvelou správou je, že aktualizáciu získa aj nedávno predstavený 9X. Toto zariadenie však už nebude mať prístup k službám Google.

V prípade série Honor 20 sa našťastie nie je čoho obávať. Má mať plný prístup ku všetkým službám Google, keďže sankcie zo strany USA sa jej priamo netýkajú.

TIP REDAKCIE
Prvý smartfón s čipom Snapdragon 8 Gen 1 predstaví Motorola, pôjde o Moto Edge X30

Honor taktiež potvrdil, že Magic 3.0 dorazí aj do Honor 10 Lite, Honor 20 Lite, Honor 8X, Honor 9X Pro, Honor V10 a Honor 10. Stále síce prebiehajú všetky potrebné testovania, no nová verzia operačného systému by mala byť už doslova za rohom.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať