OnePlus 8 Pro bude delo: Konkurenciu potrápi so 120 Hz displejom a 12 GB RAM

OnePlus počas prvej polovice roka 2020 predstaví 3 nové smartfóny. Jedným z nich bude OnePlus 8 Pro, ktorý sa aktuálne objavuje v prostredí Geekbench.

Spoločnosť OnePlus počas prvej polovice roka 2020 predstaví 3 nové smartfóny. Jedným z nich bude OnePlus 8 Pro, model, ktorý sa aktuálne objavuje v prostredí benchmarku Geekbench, píše Gizmochina.

Zariadenie v benchmarku nesie označenie GALILEI IN2023. Po softvérovej stránke bude poháňaný operačným systémom Android 10. Čo sa týka hardvéru, údajne sa môžeme tešiť na 12 GB operačnej pamäte RAM, ktorú skvelo doplní výkonný čipset Snapdragon 865 od spoločnosti Qualcomm.

Smartfón v single-core testovaní získal 4 296 bodov a v multi-core testovaní presne 12 531 bodov. Ide síce o pekné čísla, no stále sú nižšie, akými sa pýši napríklad prichádzajúca vlajková loď od Sony, Xperia 5.

Zdroj: Gizmochina

V súvislosti OnePlus 8 Pro sa ďalej spomína prítomnosť zakriveného AMOLED displeja s dierovým výrezom pre fotoaparát v ľavom hornom rohu. Mnohých taktiež poteší aj jeho obnovovacia frekvencia 120 Hz. V oblasti prednej strany ešte spomenieme integrovaný snímač odtlačkov prstov. Zadná strana má ponúknuť zostavu štyroch fotoaparátov so zatiaľ neznámymi rozlíšeniami.

TIP REDAKCIE
Vitaj späť, Don Salieri: Mafia 4 sa má odohrávať ešte pred prvým dielom!

Smartfón dorazí v niekoľkých rôznych verziách, ktoré sa budú odlišovať cenou, veľkosťou RAM a kapacitou pamäte. Základný model má údajne ponúknuť 8 GB RAM.