OnePlus 8 Pro na renderoch: Štvorica fotoaparátov a otvor v displeji?

Spoločnosť OnePlus len teraz predstavila svoje vlajkové lode pre tento rok a už tu máme údajné rednery člena nového radu, konkrétne modelu OnePlus 8 Pro.

Spoločnosť OnePlus len teraz predstavila svoje vlajkové lode pre tento rok a už tu máme údajné rendery člena nového radu, konkrétne modelu OnePlus 8 Pro.

Nižšie zobrazeným renderom vďačíme @OnLeaks a 91Mobiles. Ak sa budeme riadiť ich minulosťou, teda aspoň čo sa únikov týka, je vysoko pravdepodobné, že práve teraz sa skutočne pozeráme na finálny produkt. Informácie ďalej spracoval 9to5google.com.

Zdroj: OnLeaks & 91Mobiles (via 9to5google.com)

OnePlus 8 Pro sa už na prvý pohľad dá prirovnať k OnePlus 7 Pro, avšak určite nie je identický. Rozdielom je totiž dierový výrez v displeji, čo znamená, že sa pri fotení “selfíčok” už nebudeme pozerať do vysúvacieho modulu.

Jemne zakrivený displej má byť o niečo menší ako ten na OnePlus 7T Pro. Nie však priveľmi, keďže podľa zdroja má zaberať plochu o veľkosti približne 6,65 palcov. Portál 9to5Google taktiež dúfa, že obrazovka nového modelu bude disponovať minimálne 90 Hz obnovovacou frekvenciou.

Dizajn zadnej strany si taktiež neprešiel veľmi výraznými zmenami. Stredný pilulkový panel sa však môže dočkať bonusového fotoaparátu. 91Mobiles verí, že pôjde o 3D Time-of-Flight senzor, ktorý sa postará o vylepšenie hĺbkových efektov.

TIP REDAKCIE
POZOR: Slovenská pošta varuje všetkých. Ak vám príde toto, môžete prísť o peniaze!

Taktiež to vyzerá, že USB-C port si na spodnej hrane zachoval svoje miesto. Čo sa týka rozmerov, OnePlus 8 Pro má merať 165,3 x 74,4 x 8,8 milimetra. Po zarátaní zadného panelu s fotoaparátmi však jeho hrúbka môže vzrásť na 10,8 milimetra.

Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať