AnTuTu zverejňuje rebríček najvýkonnejších vlajkových lodí za november

Známy benchmark AnTuTu sa s nami podelil o rebríček najvýkonnejších vlajkových lodí s Androidom za aktuálny mesiac. Dominuje mu ROG Phone 2 od Asus.

Známy benchmark AnTuTu sa s nami podelil o rebríček najvýkonnejších vlajkových lodí s Androidom za aktuálny mesiac. Už na prvý pohľad si môžete všimnúť, že jednotlivé priečky od seba delí len veľmi malý počet bodov. O novinke informujú redaktori z Gizmochina.

Vedúca pozícia v tabuľke pripadá smartfónu ROG Phone 2 od spoločnosti Asus, ktorý je vybavený 12 GB operačnej pamäte RAM a 512 GB úložiskom. Jeho priemerné skóre v prostredí benchmarku tvorilo 496 662 bodov.

O pohon ROG Phone 2 sa stará čipset Snapdragon 855+. Je teda jasné, prečo mal telefón už od začiatku vysokú šancu vypracovať sa na vrchol tohto zoznamu.

AnTuTu – via Gizmochina

Druhé a tretie miesto obsadili smartfóny značky OnePlus. Vyššie z dvojice sa umiestnil model OnePlus 7T s 8 GB RAM a 256 GB úložiskom. V tesnom závese sa nachádza Pro variant, ktorý sa pýši 12 GB RAM a rovnako veľkým úložiskom.

TIP REDAKCIE
Google prináša Pixel Buds Pro: Kompaktné slúchadlá s poriadnou výdržou!

Štvrtá priečka pripadá značke Realme, konkrétne jej prvej vlajkovej lodi – X2 Pro, ktorá ponúka 12 GB operačnej pamäte RAM a 256 GB úložisko.

Zvyšné miesta v rebríčku obsadili ďalšie dva telefóny od OnePlus, Redmi K20, ZenFone 6 (2019) od Asus a Galaxy Note 10+ od Samsung.