samsung galaxy S10

AKTUÁLNE: Samsung Galaxy S10 na Slovensku získava Android 10!

Vlajkové lode Samsung Galaxy S10 nakoniec dostanú najnovší Android 10 s OneUI 2.0 ešte pred koncom roka aj na Slovensku. Aspoň čo sa niektorých modelov týka.

Vlajkové lode Samsung Galaxy S10 nakoniec dostanú najnovší Android 10 s OneUI 2.0 ešte pred koncom roka aj na Slovensku. Aspoň čo sa niektorých modelov týka.

Dostupnosť aktualizácie u nás sme zaznamenali na zariadení Galaxy S10, ktoré bolo zakúpené mimo kapacít operátorov. Dostupnosť máme potvrdenú aj na ďalšom smartfóne, ktorý bol zakúpený v Samsung Store v Čechách. Na aktualizáciu by tak mohli natrafiť aj naši susedia.

Pôvodne sa počítalo s tým, že Samsung bude aktualizácie distribuovať od januára 2020, ako prezradil skôr zverejnený časový harmonogram. V tejto chvíli je jasné, že to v niektorých krajinách stihne ešte skôr.

oneui

Aktualizácie sa vydávajú postupne, v tzv. dávkach. Niektoré zariadenia tak môžu aktualizáciu obdržať skutočne až v januári. Môže ísť o tie smartfóny Galaxy S10, ktoré si zákazníci zadovážili cez operátorov.

oneui

Aktualizácia pre Galaxy S10 má veľkosť necelých 2 GB. Zoznam opísaných noviniek je rozsiahly. Výrobca spomína tmavý režim, plynulejšie animácie prostredia, gestá na celej obrazovke, upravené systémové ikony a farby, vylepšenú interakciu a inovácie v oblasti multimédií, biometrických údajov, zjednodušeného ovládania alebo režim ovládania jednou rukou.

TIP REDAKCIE
Tabletom Lenovo sa na Slovensku darí, majú nadpolovičný podiel na trhu

Pokiaľ jeden z modelov Galaxy S10 vlastníte, skontrolujte si v nastaveniach aktualizácie a dajte nám vedieť, či sa objavila aj vám. Pokiaľ ste si smartfón zakúpili u operátora, uveďte u ktorého.

Okrem modelov Galaxy S10 má od januára 2020 dostávať Android 10 s OneUI 2.0 aj dvojica smartfónov Galaxy Note 10 a Note 10+. Aktualizácia pre tieto vlajkové lode zatiaľ u nás dostupná nie je. Aktualizačný harmonogram si môžete pozrieť TU.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať