UMIDIGI Upods: Bezdrôtové slúchadlá s BT 5.0 za fantastickú cenu sú tu!

Tzv. TWS (True wireless) slúchadlá sa na nás hrnú z každej strany. Dôvodom ich rozmachu je hlavne rozhodnutie výrobcov smartfónov odstrániť 3,5 mm výstup pre slúchadlá.

Tzv. TWS (True wireless) slúchadlá sa na nás hrnú z každej strany. Dôvodom ich rozmachu je hlavne rozhodnutie výrobcov smartfónov odstrániť 3,5 mm výstup pre slúchadlá, na ktorý sme boli zvyknutí pekných „pár“ rokov. Doba však ide ďalej, a tak sa novému trendu musel prispôsobiť aj trh so slúchadlami. Nové UMIDIGI Upods sú toho jasným dôkazom.

Podobne ako aj iné slúchadlá z tejto kategórie, aj UMIDIGI Upods podporujú nový štandard Bluetooth 5.0, ktorý so sebou prináša poriadnu stabilitu pripojenia a v porovnaní s predchádzajúcou generáciou Bluetooth až dvojnásobnú prenosovú rýchlosť. Tá sa prejaví hlavne na kvalite prenášaného zvuku.

Pod výbornú kvalitu zvuku sa podpíše aj DSP (Digitálny signálny procesor), ktorý ponúka potláčanie okolitého hluku či 7,2 mm dynamické meniče, ktoré vedia zvýrazniť hĺbky bez toho, aby pridusili stredné tóny či výšky.

Dosť energie na 24 hodín

Každé slúchadlo disponuje 43 mAh batériou, ktorá vystačí na 4 hodiny nepretržitého prehrávania hudby. Puzdro, ktoré je súčasťou balenia však disponuje až 600 mAh batériou, ktorá slúchadlá dokáže nabiť niekoľkokrát, aby ste tak počas dňa dosiahli celkovú dobu počúvania až 24 hodín. Slúchadlá sa z 0 % na 100 % nabijú za 90 minút.

UMIDIGI Upods sú dostupné na eBay za cenu, ktorá prekvapila aj nás. Vaše môžu byť už za 12,58 €. Za takto nízku cenu ich nájdete na tomto odkaze.

Total
33
Zdieľaní
Total
33
Zdieľať