Aplikácia Your Phone je opäť šikovnejšia: Na počítači vám zobrazí či je telefón nabitý

Aplikácia Your Phone pre Windows 10 po novom ponúka hneď niekoľko šikovných vylepšení, ktoré ešte väčšmi spájajú naše počítače a smartfóny.

Aplikácia Your Phone pre Windows 10 po novom ponúka hneď niekoľko šikovných vylepšení, ktoré ešte väčšmi spájajú naše počítače a smartfóny. Téme sa venovali redaktori z TechRadar.

Nová verzia systému, konkrétne 18995, do aplikácie prináša šikovný sledovač momentálneho stavu batérie počas nabíjania. Po novom teda môžete veľmi rýchlo zistiť, koľko ešte celý proces potrvá. Ide o menšiu, avšak veľmi užitočnú opravu, ktorá dokáže ušetriť drahocenný čas.

Microsoft ďalej rozšíril škálu kompatibilných zariadení s funkciou Link to Windows – po novom obsahuje aj modely Galaxy S10, S10+, S10e, S10 5G či Galaxy Fold (v niektorých oblastiach).

Ak ste ešte doposiaľ o Link to Windows nepočuli, ide o funkciu, ktorá vám umožňuje odosielať správy a spravovať notifikácie z vášho telefónu priamo na vašom PC s Windows 10. Medzi ďalšie ponúkané možnosti môžeme zaradiť napríklad aj synchronizovanie fotiek či zrkadlenie obrazovky vášho zariadenia.

TIP REDAKCIE
VEĽKÁ ZMENA: Google mení to, ako vám ukáže výsledky vyhľadávania

Nová aktualizácia obohacuje aj Phone Screen, vďaka čomu môžete používať mobilné aplikácie rovno z PC. Skvelou správou je, že ich môžete ovládať prostredníctvom myši a klávesnice.

Poslednou, avšak skôr kozmetickou zmenou je, že ikona vášho smartfónu v prostredí aplikácie po novom zobrazuje rovnakú tapetu akú máte nastavenú na jeho pozadí.

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať