iOS

Prichádza iOS 13.2: Ponúka vylepšenia fotoaparátu aj inteligentného asistenta

Spoločnosť Apple včera okrem slúchadiel AirPods Pro, ktoré ponúkajú funkciu potláčania okolitého hluku, predstavila aj novú verziu operačného systému iOS.

Spoločnosť Apple včera okrem slúchadiel AirPods Pro, ktoré ponúkajú funkciu potláčania okolitého hluku, predstavila aj novú verziu svojho operačného systému iOS. O tom, čo všetko ponúka verzia 13.2, informoval web theverge.com.

Hneď na úvod musíme uznať, že noviniek nepribudlo málo. Ako prvý si spomenieme systém Deep Fusion, ktorého výhod si užijú majitelia modelov iPhone 11 a 11 Pro. Je založený na technológii A13 Bionic Neural Engine, pričom jeho cieľom je umožniť používateľom zaznamenávať vysoko kvalitné fotografie aj v priestoroch s nepriaznivými svetelnými podmienkami .

Vylepšenia sa dočkal aj inteligentný asistent Siri. Po novom máte na výber, či zachytené hlasové nahrávky budete alebo nebudete zdieľať s Apple. Musíme ale poznamenať, že práve vďaka prijatým záznamom dokážu vývojári neustále rozvíjať jeho schopnosti a zlepšovať kvalitu.

Mnohých isto poteší aj nálož nových emotikonov, medzi ktorými po novom nájdete orangutana, slona, vydru, skunka či plameniaka, no okrem nich aj cibuľu, maslo, kocku ľadu či vafle. Apple sa dokonca rozhodol implementovať aj emotikony reprezentujúce ľudí s hendikepom.

TIP REDAKCIE
X-Tron X10 Pro: MONŠTRUM na 2 kolesách má dva 1 600 W motory a maximálku až 70 km/h!
Zdroj: Emojipedia (via macrumors.com)

Nakoniec spomenieme ešte inteligentný reproduktor HomePod, ktorý vďaka najnovšej aktualizácii dokáže rozpoznať až 6 rôznych hlasov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať