Novinka od firmy Acer

Trón pre gamerov: Acer predstavil nové herné kreslo, stojí 12 000 €

Podujatie IFA 2019 prinieslo ďalšiu zaujímavú novinku. Firma Acer predstavila odľahčenú verziu drahého herného kresla Thronos, ktorú nazvala Thronos Air.

Podujatie IFA 2019 prinieslo ďalšiu zaujímavú novinku. Firma Acer predstavila odľahčenú verziu drahého herného kresla Thronos, ktorú nazvala Thronos Air. Je síce o pár tisícok lacnejšia, no stále stojí pre bežného smrteľníka závratnú sumu.

Škrtanie nákladov je cítiť najmä v konštrukčnom prevedení, kde po novom chýba automatizovaná mechanika. Preto sa treba zmieriť s tým, že s držiakom pre monitory nemožno manipulovať. Stále však dokáže udržať tri širokouhlé obrazovky, informuje TechSpot.

Usadenie používateľa prebieha prostredníctvom otočného kresla s prispôsobiteľným stolíkom pre myšku/klávesnicu a prispôsobiteľným operadlom, o ktoré výrobca pripevnil držiak. Zo zmenou polohy preto zmeníme aj polohu monitorov. Všetko ostatné je tentokrát na konštrukcii trónu statické.

Acer Thronos Air vyjde potenciálnych záujemcov až 12 000 eur. Novinku si budeme môcť zaobstarať koncom roka, kedy dorazí ako do USA a aj do Európy.

TIP REDAKCIE
HISTORICKÝ OKAMIH: Tesla v sebe ponesie kus Slovenska. Hella začína dodávať kľúčový komponent!