Huawei

Huawei udáva trendy: Dizajn Samsung Galaxy Note10+ je vraj jeho nápad

Firma Huawei počas momentálne prebiehajúceho podujatia IFA 2019 zaútočila na Samsung. Nie doslovne, ale porovnaním dizajnu P30 Pro a Galaxy Note10+.

Firma Huawei počas momentálne prebiehajúceho podujatia IFA 2019 zaútočila na Samsung. Nie doslovne, ale porovnaním dizajnu smartfónov P30 Pro a Galaxy Note10+.

Kórejský konkurent sa vraj nechal trošku inšpirovať ich nápadom, ktorý podľa slov čínskeho výrobcu udáva trendy. Prezentácia zahŕňala okrem iného i vizuálne porovnanie zadných strán oboch high-end modelov s operačným systémom Android.

O tom, že Galaxy Note10 pripomína model Huawei P30 Pro zo začiatku roka 2019, nie je žiadnych pochýb. Vzájomnú podobu si všimne aj farboslepý. Farebné prechody a rovnako vyzerajúce či rovnako umiestnené fotoaparáty majú oba kúsky identické. A to isté možno povedať i o blesku alebo takzvanom ToF snímači.

Dizajn Samsung Galaxy Note10 je výrazne odlišný od toho, s akým prišila minuloročná generácia. Galaxy Note9 ponúkal klasické farby a hlavný fotoaparát nemal umiestnený vertikálne, ale horizontálne. Podobne ako má tiež tohtoročný high-end smartfón Galaxy S10+.

TIP REDAKCIE
Čaká nás vesmírne divadlo: Okolo Zeme preletí asteroid o veľkosti 1 km! Uvidíte ho aj voľným okom

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať