QCY T2S: Bluetooth 5.0 slúchadlá s 32 hodinovou výdržou a bezdrôtovým nabíjaním za 19,99 € sú tu!

Jeden z lídrov na poli bezdrôtových slúchadiel, spoločnosť QCY, vyrába cenovo dostupné a zároveň poriadne kvalitné slúchadlá.

Jeden z lídrov na poli bezdrôtových slúchadiel, spoločnosť QCY, vyrába cenovo dostupné a zároveň poriadne kvalitné slúchadlá. Ich azda najpopulárnejší model QCY T2S si už stihol získať srdcia tisícov zákazníkov. Slúchadlá sú teraz dostupné za najnižšiu cenu doteraz.

QCY T2S s bezdrôtovým nabíjaním

Cena: 19,99 € | Doručenie: Zadarmo

Slúchadlá QCY T2S ponúkajú moderné technológie, ktoré si užijú všetci tí, ktorí žijú technológiami. V ich výbave nájdeme napríklad Bluetooth 5.0 určený pre kvalitnejší a rýchlejší prenos či samostatné puzdro s 800 mAh batériou, ktorá dokáže slúchadlá nabiť celkom 8 krát. Spomenúť sa oplatí aj fakt, že slúchadlá disponujú certifikáciou IPX4 (odolné voči potu, atď.), vďaka čomu sa hodia aj na športovanie.

QCY T2S sa doteraz predávali za cenu okolo 40 €, čo je však minulosťou. My sme ich na eBay našli za podstatne prívetivejších 19,99 €, čo je pri takto vybavených bezdrôtových slúchadlách skôr raritou.

Slúchadlá dokážu vďaka pribalenému puzdru fungujúcemu ako powerbanka fungovať úctyhodných 32 hodín. Vo výbave príslušenstva nechýba technológia CVC 6.0 pre rušenie okolitého hluku. Veľkou výhodou je aj bezdrôtové nabíjanie podobné tomu, aké ponúkajú slúchadlá Galaxy Buds od Samsungu. Puzdro stačí položiť na bezdrôtovú nabíjačku (alebo telefón s reverzným nabíjaním) a počkať.

Ako sme však spomenuli, najlepším údajom na slúchadlách je ich cena. Za 19,99 € môžete získať skvelý doplnok k svojmu smartfónu, ktorý si absolútne zamilujete.

Tento článok vznikol v spolupráci s obchodom na eBay.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať