pubg mobile lite

PUBG Mobile Lite: Odľahčená verzia populárnej hry je už dostupná v prvých krajinách

PUBG Mobile je jednou z najpopulárnejších mobilných hier súčasnosti, ktorou sa na dennej báze zabáva niekoľko desiatok miliónov hráčov. Celková hráčska základňa má viac ako 400 miliónov členov. 

PUBG Mobile je jednou z najpopulárnejších mobilných hier súčasnosti, ktorou sa na dennej báze zabáva niekoľko desiatok miliónov hráčov. Celková hráčska základňa viac ako 400 miliónov členov. 

PUBG Mobile je však náročnejšou hrou, ktorá potrebuje pre svoj plynulý chod dostatok výkonu a operačnej pamäte. Majitelia dostupnejších zariadení tak plnohodnotný zážitok z hrania nezískajú.

Tencent, spoločnosť, ktorá za hrou stojí, preto vytvorila odľahčenú verziu PUBG Mobile Lite, ktorej stačia na plynulý chod 1-2 GB operačnej pamäte. Hra ale obsahuje menšiu mapu a zápasiť proti sebe môže 60 hráčov. Pôvodne sa hovorilo len o 40 hráčoch.

pubg mobile lite

PUBG Mobile Lite je už oficiálne dostupný na niektorých trhoch v Ázii, v Severnej Afrike a v Južnej Amerike. Ak vlastníte menej výkonné zariadenie a v týchto oblastiach zrovna nežijete, nevadí.

Autori plánujú hru priviesť aj na ostatné trhy vrátane Severnej Ameriky a Európy. Presný zoznam krajín ale zverejnený nebol. Odľahčená verzia je šetrnejšia aj k internej pamäti. Inštalačný balík má iba 490 MB. Hra je postavená na Unreal Engine 4, obsahuje systém odmien, vozidlá a ďalšie prvky, ktoré sú typické pre veľkú verziu hry.

TIP REDAKCIE
(Aktualizované) Realme Pad nedostane Android 12, predstavený bol pritom iba nedávno

Vďaka PUBG Mobile Lite sa hráčska báza určite ešte viac rozrastie.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať