mario kart tour

Mario Kart Tour si zahráme na smartfónoch už koncom septembra, informuje Nintendo

Dlho očakávaná zábavná pretekárska hra Mario Kart Tour z produkcie Nintenda konečne dorazí do smartfónov s operačným systémom Android a iOS.

Dlho očakávaná zábavná pretekárska hra Mario Kart Tour konečne dorazí do smartfónov s operačným systémom Android a iOS. Nintendo na sociálnej sieti Twitter hovorí, že bude k dispozícii od 25. septembra. 

Mario Kart Tour sa mal pôvodne objaviť v obchodoch s aplikáciami v marci tohto roka. Vývojári ale neboli spokojní s kvalitou hry a jej obsahom. Premiéru preto odložili a na hre ešte zapracovali.

Nie sú zatiaľ známe žiadne podrobnosti, no hra by mala ponúknuť kvalitnú online zábavu pre viacerých hráčov. Herný titul ale zrejme nebude dostupný bezplatne. Teda aspoň nie jej plná verzia. Podobne ako pri hre Super Mario Run si rozšírenie užívatelia zakúpia formou mikro transakcií.

mario kart tour

Mario Kart Tour pre Android a iOS má šancu na to, aby sa stal tohtoročným herným hitom. Záujem vyvoláva už len samotná hviezdna značka produktu, nehovoriac o konzole Nintendo Switch.

TIP REDAKCIE
Apple vlani vyplatil vývojárom aplikácií približne 60 miliárd dolárov

Na tejto platforme je dostupná verzia hry Mario Cart 8 Deluxe, ktorá je náramne úspešná. Ide vôbec o jednu z najpopulárnejších hier pre túto kompaktnú konzolu. Nintendo to s hrami vie, čoho dôkazom sú také hity ako Pokémon Go, Zelda alebo Animal Crossing.

Mario Kart Tour na ich úspech s najväčšou pravdepodobnosťou nadviaže.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať