Späť na scénu: Na zadnú stranu produktov od Apple sa môže vrátiť dúhové logo

Jednofarebnému logu na produktoch od svetoznámej firmy Apple zrejme už čoskoro odzvoní. Nahradiť ho má známe dúhové jabĺčko, informuje server MacRumors.

Jednofarebnému logu na produktoch od svetoznámej firmy Apple zrejme už čoskoro odzvoní. Nahradiť ho má známe dúhové jabĺčko, informuje server MacRumors.

Zatiaľ nie je jasné, ktorých produktov by sa táto kozmetická zmena týkala. Najlepšou voľbou by podľa mnohých (aj nás) boli MacBooky, iPhony iPady, kde logo na zadnej strane vyniká najviac.

Koncept od MacRumors

Dávka histórie

Predmetné farebné logo bolo umiestnené na pôvodnom počítači Macintosh z roku 1984 a niekoľkých ďalších jeho následníkoch. Dúhové jabĺčko však debutovalo ešte o 7 rokov skôr, teda v roku 1977 spolu s počítačom Apple II. Používané bolo celých 21 rokov, teda do roku 1998, kedy logo prešlo obmenou, pod ktorou ho poznáme teraz.

Aj keď dúhové farby po vyše 20 rokoch zmizli z loga, Apple na ne nikdy nezanevrel. Ešte teraz môžeme ich kombináciu vidieť v interiéri novej centrály giganta, napríklad na schodoch, chodbách či dokonca šálkach.

MacRumors

Nepotvrdená teória od informovaného anonyma

Návrat farebného loga na zariadenia Apple je zatiaľ len nepotvrdenou teóriou. Musíme ale podotknúť, že s ňou prišiel anonym, ktorý má podľa MacRumors konexie s Apple a niekoľkými ďalšími veľkými spoločnosťami.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Telekom ukázal vianočnú ponuku na rok 2021. Toto všetko môžete získať!

Aký je váš názor na farebné logo? Dajte nám vedieť prostredníctvom ankety nižšie.

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať