iPhone za tetovanie: Alza dala fanúšikovi iPhone Xs za Alzáka na chrbte

Svet píše bizarné príbehy, za ktorými nemusíme chodiť ďaleko. Jeden taký sa odohral za našimi západnými hranicami, presnejšie v Česku.

Svet píše bizarné príbehy, za ktorými nemusíme chodiť ďaleko. Jeden taký sa odohral za našimi západnými hranicami, presnejšie v Česku. Eshop Alza na svojom Facebooku zverejnila súťaž, pričom pre zapojenie sa stačilo zapojiť do diskusie. Jeden z diskutujúcich však chcel pokoriť všetkých. To, čo ponúkol zaskočilo aj Alzu.

Internetový obchod od Richarda B. z Pardubíc obdržal komentár, v ktorom sa muž ponúkol, že si za nový iPhone nechá vytetovať Alzáka, teda maskota obchodu, rovno na chrbát. Alza si komentár všimla a komentujúcemu odkázala, že sa o tom „dá diskutovať“ a že sa má ozvať na priložený mail.

Čo však čert nechcel, na mail sa im ozvalo celkom 36 ľudí, ktorí im za iPhone ponúkli znetvorenie svojho tela. Nikto však nebol tak priebojný, ako Richard B. „Chceli sme to zmiesť zo stola, ale Richard B. z Pardubíc bol proti. Ten blázon nám písal skoro každý deň, či sa nemôžeme teda dohodnúť. Povedali sme si: Máš to mať! Dva maily, jeden telefónny rozhovor a boli sme dohodnutí, aj keď v kútiku duše sme počítali s tým, že Richard nedorazí. Dorazil,“ opisuje príbeh Alza.

TIP REDAKCIE
Tak ako teda? Intel plánuje svojimi čipmi prekonať Apple, zároveň mu však chce pomôcť s novými M1

Vďaka silnému presvedčeniu, že jedno tetovanie mu za nový telefón stojí si teraz Richard užíva nový iPhone Xs 256 GB Space Grey. Ako vyzerá finálna práca talentovanej tatérky LolaPlanetInkmatiq Tattoo obchod ešte neinformoval.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať