iPhone XR

Až 4 nové iPhony: Apple budúci rok zmení stratégiu, chce opäť rásť

Spoločnosť Apple by mala v roku 2020 predstaviť až štyri iPhony, aby prilákala ešte viac potenciálnych záujemcov.

V priebehu budúceho roka by sme sa mali dočkať nadštandardne veľkej nádielky čerstvých iOS smartfónov. Spoločnosť Apple vraj dokopy predstaví až štyri iPhony, aby prilákala ešte viac potenciálnych záujemcov. K dispozícii budú ako drahé, tak aj lacné modely.

K súčasným trom kúskom tak po novom pribudne ďalší člen rodiny. Okrem iPhone XI, XI Max a vynoveného iPhone XR zrejme spoznáme ešte aj nízko nákladového súrodenca so slabšou hardvérovou výbavou. Niečo také, samozrejme, pocítime i na jeho cenovke, ktorá má byť z očakávanej štvorice najnižšia.

Ako informuje GSMArena, s touto zaujímavou teóriou prišli analytici zo spoločnosti JPMorgan.  Kalifornské jabĺčko sa vraj chce v roku 2020 zamerať i na trh so smartfónmi s výhodným pomerom medzi cenou a tým, čo ponúkajú svojim používateľom.

Výhodný pomer

Preto možno očakávať, že nový člen rodiny neponúkne OLED displej, 5G konektivitu a ani tak prémiové materiály, z akých budú podľa všetkého pozostávať všetky tri prémiové iOS kúsky s 5,4”, 6,1” a 6,7” uhlopriečkami. Dva z nich navyše dostanú aj takzvaný ToF fotoaparát, ktorý zabezpečí vytvorenie prirodzenejšie vyzerajúceho bokeh efektu. Inými slovami rozmazaného pozadia za objektom.

TIP REDAKCIE
Nový fenomén? Vlastný čipset plánuje aj Oppo, prísť môže už v roku 2023
Total
22
Zdieľaní
Total
22
Zdieľať