redmi k20 pro

Redmi K20 Pro je najrýchlejší, v AnTuTu zaznamenal rekordné skóre

Xiaomi sa s nedávno predstaveným Redmi K20 Pro začína uchádzať o priazeň zákazníkov na indickom trhu, kde je dopyt po takýchto zariadeniach vysoký.

Xiaomi sa s nedávno predstaveným smartfónom Redmi K20 Pro začína uchádzať o priazeň zákazníkov na indickom trhu, kde je dopyt po cenovo dostupných, no zároveň dostatočne kvalitných zariadeniach veľmi vysoký. 

Nie je preto prekvapením, že si výrobca vybral ako hlavného súpera OnePlus 7 Pro, ktorý sa v Indii predáva za asi o polovicu vyššiu cenu, než sa bude predávať Redmi K20 Pro.

Najnovší model z dielne OnePlus poháňaný čipsetom Snapdragon 855 sa nachádza na špičke rebríčka platformy AnTuTu, ktorá slúži pre testovanie hrubého výkonu mobilných zariadení. Dosiahol hodnotenie 373 953 bodov.

Redmi K20 Pro však podľa výrobcu dosiahol skóre až 388 803 bodov, čím konkurenta prekonal. V tabuľke AnTuTu zatiaľ toto skóre nefiguruje, na indickom trhu už ale Xiaomi začína operovať s propagáciou „najrýchlejšieho smartfónu na svete“.

K20 Pro

Aj keď je hodnotenie výkonu vskutku pôsobivé, ani zďaleka nevypovedá o celkovej kvalite zariadenia či o tom, aký dobrý bude smartfón pri bežnom, každodennom užívaní. Asi jediným zásadným problémom Redmi K20 Pro je, že sa nebude predávať na našom trhu.

TIP REDAKCIE
Nad Slovenskom je jedovatý oblak: SHMÚ hovorí o tom, čo nás čaká

Namiesto neho k nám poputuje horšie vybavený bez prívlastku Pro, ktorý výrobca pre medzinárodný trh premenoval na Xiaomi Mi 9T. Celú výkonnostnú tabuľku AnTuTu si môžete pozrieť na tejto adrese.

Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať