Render Huawei Mate 30 Pro

Mate 30 Pro s dierou: Takto by mala vyzerať ďalšia high-end pecka od Huawei

Nadchádzajúci smartfón Mate 30 Pro od Huawei nám neprezradil iba čísla svojej technickej špecifikácie vrátane 90 Hz displeja, ale aj samotný dizajn.

Nadchádzajúci smartfón Mate 30 Pro od Huawei nám neprezradil iba čísla zo svojej technickej špecifikácie vrátane 90 Hz displeja, ale aj samotný dizajn. Nový render, ktorý začal kolovať internetom, odhaľuje obe strany konštrukcie.

Ako je teda príležitosť vidieť vyššie, high-end novinka by mala mať na prednej strane otvor s duálnym selfie fotoaparátom a na zadnej pre zmenu hlavný fotoaparát v tvare písmena V. Veľa konštrukčných charakteristík minuloročnej generácie Mate 20 Pro ale aj napriek tomu zostalo na svojom pôvodnom mieste.

Uniknutý render, na ktorý upozornila GSMArena, pochádza z čínskeho webu IT Home. Či sa mu dá dôverovať, je otázne, no nevyzerá to až tak katastroficky.

Podobné zmeny sú navyše i očakávané. Keď zoberieme do úvahy Samsung a jeho Galaxy S10, otvor v displeji nebude nič prekvapujúce. To isté možno povedať aj o pridaní ďalšieho hlavného fotoaparátu. Huawei P30 Pro ponúka pokročilý 10x zoom s veľmi malou stratou kvality a to isté je teraz očakávané od Mate 30 Pro.

TIP REDAKCIE
Samsung vylepší rad Galaxy A, pribudne odolnosť voči vode

K predstaveniu tohtoročnej generácie dôjde počas jesene. Huawei v tom období ale vyprší dočasná licencia od Google, bez ktorej nebude môcť vo svojich nových smartfónoch využívať plnohodnotný operačný systém Android. A keďže ARK OS dokončia až začiatkom budúceho roka, existuje tu nemalá šanca, že predstavenie očakávanej high-end novinky o pár mesiacov odložia.

Total
20
Zdieľaní
Total
20
Zdieľať