I7S

TIP: Chýbajú ti bezdrôtové slúchadlá? Tieto sú fantastické a teraz aj v zľave!

Čoraz viac smartfónov už v dnešnej dobe neponúka klasický 3,5 mm výstup pre slúchadlá. Doba sa mení a nosiť so sebou adaptér určite nie je najpríjemnejšie riešenie.

Čoraz viac smartfónov už v dnešnej dobe neponúka klasický 3,5 mm výstup pre slúchadlá. Doba sa mení a nosiť so sebou adaptér určite nie je najpríjemnejšie riešenie. Riešením môžu byť bezdrôtové slúchadlá, ktoré sa nabíjajú v prenosnom puzdre.

I7S

Cena: 12,45 € | Poštovné: zadarmo

Perfektnou voľbou, ktorá nezničí vašu peňaženku môžu byť slúchadlá I7S TWS (True Wireless), ktoré ponúkajú 150 mAh batériu. Vďaka nej môžete hudbu nepretržite počúvať 2 – 4 hodiny (podľa intenzity) a rovnaký čas môžete aj telefonovať. Nabitie im trvá 1 – 2 hodiny.

Vďaka 15 mm meničom sa zároveň môžete spoľahnúť na audio kvalitu, ktorá síce nebude na úrovni 100+ € slúchadiel, no zároveň ani neurazí. Keď som si z nich hudbu vypočul ja, bol som veľmi milo prekvapený.

Vo výbave sa okrem toho nachádza Bluetooth 4.2, vďaka čomu slúchadlá ostanú k telefónu pripojené aj na vzdialenosť 10 metrov. Slúchadlá sú momentálne dostupné v zaujímavej zľave – vaše môžu byť len za 12,45 €. Poštovné je zadarmo.

OVEVO Q12

Cena: 14,23 € | Poštovné: zadarmo

Ak namiesto toho potrebujete radšej jedno slúchadlo (napríklad pri šoférovaní), určite neprehliadnite toto zaujímavé riešenie. Volá sa OVEVO Q12, ide o Bluetooth slúchadlo a vyzerá skutočne netradične.

OVEVO Q12
OVEVO Q12

V jeho vnútri sa skrýva 110 mAh batéria, ktorá postačí na 6 hodín telefonovania. Jeho výhodou je hlavne atypický dizajn, ktorý na uchu drží pevne a zároveň vôbec netlačí. Takáto špecialita vás vyjde na 14,23 €. Poštovné je samozrejme zadarmo.

Viac zaujímavých zliav nájdete vo veľkonočnej akcii obchodu Efox-shop. Viac informácií TU.

Total
28
Zdieľaní
Total
28
Zdieľať