bezdrotove sluchadla

Samsung zrejme pripravuje nové bezdrôtové slúchadlá orientované na športovcov

Samsung s novými vlajkovými loďami Galaxy S20 predstavil aj novú generáciu slúchadiel Galaxy Buds+, ktoré majú lepšiu výdrž, kvalitnejší zvuk a pár nových softvérových funkcií.

Samsung s novými vlajkovými loďami Galaxy S20 predstavil aj novú generáciu slúchadiel Galaxy Buds+, ktoré majú lepšiu výdrž, kvalitnejší zvuk a pár nových softvérových funkcií.

Slúchadlá Galaxy Buds+ ale stoja 179 €, čiže nejde zrovna o najlacnejšiu záležitosť. Samsung možno v blízkej budúcnosti predstaví ďalší model inteligentných bezdrôtových slúchadiel, ktoré by mali zaujať hlavne športovcov a fitness nadšencov.

Holandský LetsGoDigital si na stránkach Európskeho úradu priemyselného vlastníctva všimol ochrannú známku Bean, ktorú si len čerstvo zaregistrovala spoločnosť Samsung Electronics.

samsung galaxy bean
Zdroj: nl.letsgodigital.org

Súčasťou registrácie je aj stručná charakteristika produktu, ktorý by mal ochrannú známku používať. Priamo uvádza, že ide o bezdrôtové slúchadlá s hudobným prehrávačom, senzorom, ktorý dokáže zistiť, či sú slúchadlá zapnuté alebo vypnuté, a fitness sprievodcom.

Spomína tiež spoluprácu so softvérom pre meranie vzdialenosti, rýchlosti, času, srdcového tepu a kalórií. Logicky by sa malo ísť o aplikáciu Samsung Health. Žiaľ, viac informácií dostupných nie je.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Samsung Galaxy Buds+: Kvalitnejší zvuk, neprekonateľná výdrž

Registrácia ochrannej známky ešte automaticky neznamená, že bude produkt, ktorý jej patrí, aj skutočne predstavený. Výrobcovia si ochranné známky zvyknú registrovať aj z preventívnych dôvodov, aby im ich nevyfúkla konkurencia.

Samsung už mal v ponuke bezdrôtové slúchadlá pre športovcov. Nazývajú sa Gear IconX a na náš trh prišli v 2018. Možno sa teda rysuje ich nástupca s novým označením Galaxy Bean.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať