Tesla pick-up môže byť nádherný: Takto by mohol vyzerať!

Na to, že keď Elon Musk o niečom sníva, sa to často stane skutočnosťou sme si už zvykli. Vizionár už dávnejšie potvrdil, že jeho snom je mať pick-up na elektrický pohon od Tesly.

Na to, že keď Elon Musk o niečom sníva, sa to často stane skutočnosťou sme si už zvykli. Vizionár už dávnejšie potvrdil, že jeho snom je mať pick-up na elektrický pohon od Tesly. To, kedy sa tak stane teda nie je otázkou „či“ ale skôr „kedy“.

Konkurencia na poli špecializovaných vozidiel je veľká, čo potvrdzuje aj práca startupu Rivian, ktorý pracuje na vlastnom pickupe. Do firmy investoval Amazon aj Ford. Späť však k Tesle. Ako by mohol ich vlastný pick-up vlastne vyzerať?

Tesla Pick-up
Vizualizácia Tesla Pick-up

Objasniť sa to pokúša server Electrek, ktorý prišiel s niekoľkými zaujímavými rendermi, ktoré síce treba brať s nadhľadom, no za pohľad určite stoja. Za vizualizáciami stojí grafik Emre Husmen.

Tesla Pick-up
Vizualizácia Tesla Pick-up

Tesla momentálne pracuje na dokončení výrobného procesu pre Model Y, pre Tesla Roadster a samozrejme pre ťahače Tesla Semi. Americká automobilka sa taktiež zameriava na optimalizáciu výroby najlacnejšieho elektromobilu vo svojom portfóliu, Model 3, ktorý sa postupne dostáva aj do Európy.

TIP REDAKCIE
Hanba na sto honov: Google Pixel Watch vraj poháňa 4-ročný procesor