Tesla Roadster 2

Elon Musk: Tesla Roadster pôjde tak rýchlo, že sa bude vznášať nad zemou

Vizionár Elon Musk nám opäť nepriamo potvrdil, že Tesla Roadster 2 dostane do výbavy trysky studeného vzduchu.

Vizionár nám opäť nepriamo potvrdil, že Tesla Roadster dostane do výbavy trysky studeného plynu. Ich prítomnosť sa podľa všetkého podpíše na zlepšení už aj bez nich šialenej akcelerácie. Elon Musk tvrdí, že táto štvorkolesová raketa zrýchli na stovku za necelé dve sekundy.

Lepšie povedané 1,9 sekundy, čo však nebude podľa všetkého platiť o najlepšie vybavenej verzii. Ak by nadchádzajúci elektromobil predsa len obohatili o tryskový pohon, rýchlosť 100 km / h naberie ešte skôr, ako uvádza dnešná technická špecifikácia. A nielen to.

Keď sme o dodatočnom balíčku SpaceX, ktorý malo dokopy tvoriť 10 trysiek, počuli po prvýkrát, Elonvtedy verejne napísal, že dodatočná výbava môže otvoriť dvere lietaniu. Nemyslel to však doslovne, ale ako jemné a krátke vznášanie nad zemou počas akcelerácie. Teda aspoň tak po novom naznačil v reakcii na GIF obrázok so vznášajúcim sa autom, informuje Electrek.

Vynovený Tesla Roadster ešte stále nie je v predaji, pretože ho ešte stále nedokončili. Dostupnosť nadčasovej elektrickej novinky hlásia až na rok 2020.

TIP REDAKCIE
POLÍCIA REAGUJE: Nemieni tolerovať online šikanu, má ostrý odkaz pre Tarabu!
Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať