Jimmy Fallon

Slovenská hra v show Jimmyho Fallona: Zahrala si ju známa Brie Larson!

O tom, že sú Slováci extrémne šikovní sme písali už niekoľkokrát. U málokoho to však platí tak veľmi ako pri tvorcoch titulu Beat Saber.

O tom, že sú Slováci extrémne šikovní sme písali už niekoľkokrát. U málokoho to však platí tak veľmi ako pri tvorcoch titulu Beat Saber. Za jednou z najpopulárnejších VR hier stoja Ján Split Ilavský a Vladimír Loki Hrinčár zo Slovenska a Jaroslav Beck z Česka.

Hra sa po celom svete šíri neuveriteľne rýchlo, o čom svedčí aj jej najnovšia návšteva v show Jimmyho Fallona. Na tom by ešte nič nebolo, ak by si ju zahral len Jimmy Fallon. Spoločnosť mu robila Captain Marvel, Brie Larson, ktorá ho v Beat Saber celkom slušne porazila.

Zaujímavé je, že ani jeden z troch tvorcov sa do nesmierne populárnej show nedostavil osobne. The Tonight Show si každý deň pustia 2 milióna divákov, čo je pre indie hru obrovské publikum. Každopádne, tvorcovia v USA pred natáčaním neboli, čo znamenalo, že zodpovednosť funkčnosti hry bola na štábe a hre samotnej.

TIP REDAKCIE
Elon Musk spravil nevysvetliteľný krok: Z tohto sa teší aj Donald Trump!

Jedinú vec, ktorú trojica spravila bolo vydanie špeciálnej verzie s kratšími pesničkami, aby Jimmy Fallon a Brie Larson pred publikom neskackali príliš dlho.

Ak by ste si Beat Saber chceli tiež zahrať, dostupný je na platformách Steam, Oculus Store a PlayStation 4.