Bezdrôtové štuple v ZĽAVE

Bezdrôtová senzácia: Takto lacné slúchadlá s Bluetooth len tak nenájdeš

Dnešná akciová ponuka nie je o smartfónoch, zubných kefkách a ani o svetlách. Zľava sa tentokrát týka trojice slúchadiel bez drôtu.

Dnešná akciová ponuka nie je o smartfónoch, elektrických zubných kefkách a ani o stropných svetlách od Xiaomi. Zľava sa totiž tentokrát týka trojice slúchadiel bez drôtov, ktoré sú k dispozícii s rôznymi cenovkami. Za tie najlacnejšie nedáte ani 7 eur a za tie najdrahšie zase iba niečo cez 20.

Ide o kúsky od v našich končinách neznámych výrobcov, ku ktorým dostanete i originálne prenosné krabičky, kde nechýba ani sekundárny akumulátor. Kvalita reprodukcie či konštrukčného prevedenia tu, samozrejme, závisí od toho, po akej cenovej kategórii siahnete. Začneme tou najdostupnejšou, modelom One Piece S8.

One Piece S8

Keďže tu bude reč o bezdrôtových štuploch za ani nie 7 eur, od One Piece S8 netreba očakávať žiadne zázraky. To však hneď neznamená, že tento audio produkt nemá čo ponúknuť. Práve naopak, za tých pár drobných je toho celkom dosť.

Okrem šikovnej krabičky, kde sa nachádza 700 mAh batéria pre nabíjanie batérií v slúchadlách, je k dispozícii aj relatívne slušná výdrž na jedno nabitie. E-shop TomTop uvádza, že plný akumulátor vydrží pri počúvaní hudby okolo 3 hodín. Pri telefonovaní zvládne o 1 hodinu viac.

  • citlivosť: ≥ -90dBm
  • impedancia: 30 Ω
TIP REDAKCIE
Sony Xperia 1 IV 5G predstavená: Pre tých, ktorí milujú fotografiu!

Cena: 6,58 €

Bezdrôtové štuple v ZĽAVE

docooler X2T

Drahší, ale aj lepší. Model docooler X2T stojí niečo cez 17 eur a používateľa to pocíti i na lepšej hardvérovej výbave, než akú ponúka vyššie spomínaný kúsok. Okrem mierne kvalitnejších útrob pre reprodukciu zvuku je v ponuke ešte aj krabička s podstatne väčším akumulátorom.

Kapacita tentokrát dosahuje až 1 500 mAh, čiže zostane viac šťavy pre hladné štuple. Čo sa týka samotnej výdrže, jedno nabitie vie údajne poskytnúť dostatok elektrickej energie na to, aby ste mohli počúvať hudbu až okolo 6 hodín bez prestávky.

  • citlivosť: 90 dB
  • impedancia: 50 Ω

Cena: 17,57 €

Bezdrôtové štuple v ZĽAVE

V5 TWS

Najdrahší model V5 TWS vyniká hneď po viacerých stránkach. Okrem toho, že má Bluetooth vo verzii 5.0, sa môže pochváliť aj štýlovo prevedenou prenosnou krabičkou s 500 mAh batériou či intuitívnym používaním.

Predajca udáva, že aj tu možno pri počúvaní hudby tiež počítať so 6-hodinovou výdržou. Dokopy by mali tieto bezdrôtové slúchadlá zvládnuť slušných 24 hodín.

  • citlivosť: 91 dB
  • impedancia: 16 Ω

Cena: 20,21 €

Bezdrôtové štuple v ZĽAVE