Hráči Fortnite zbystrite: 8. sezóna začína už dnes!

Zatiaľ nie je úplne jasné, kedy 8. sezóna odštartuje, ale podľa všetkého to bude okolo 9:00 BST (britského letného času), takže približne o 10:00 u nás.

Epic Games, vývojár jednej z najúspešnejších hier súčasnosti, prostredníctvom tweetu oznámil, že už dnes môžeme očakávať 8. sezónu hry Fortnite.

Zatiaľ nie je úplne jasné, kedy 8. sezóna odštartuje, ale podľa všetkého to bude okolo 9:00 BST (britského letného času), takže približne o 10:00 u nás.

Pirátska tematika?

Oznámenie však nie je to jediné, čoho sa komunita dočkala. Spoločnosť Epic Games totiž jemne naznačila aj tematiku novej sezóny, keďže okrem informácií týkajúcich sa času spustenia nám poskytla aj náhľad na obrázok, na ktorom je zreteľne vidno pirátsky hák. Žeby sa teda vo Fortnite dočkáme pravého pirátskeho dobrodružstva?

FOTO: NDTV Gadgets

Čo nás čaká?

Ako aj pri predchádzajúcej sezóne, s istotou čakajú nás nové skiny, výzvy či zmeny mapy. Veľa sa však toho o novej sezóne nevie, a to aj napriek tomu, že vychádza už zajtra. K dispozícii však máme niekoľko tweetov a aj trailer.

Niečo však vieme o novom spôsobe získavania Battle Passu. Po novom ho totiž budeš môcť obdržať úplne zadarmo. Nebude to ale také jednoduché ako sa na prvý pohľad zdá. Aby si získal Fortnite Season 8 Battle Pass zadarmo, budeš musieť do konca mesiaca splniť niekoľko rôznych výziev. Pokiaľ sa ti to ale podarí, vieš, že na teba čaká skvelá odmena. Táto unikátna možnosť sa hráčom sprístupní spolu s príchodom verzie 7.40.

TIP REDAKCIE
Samsung Galaxy S22+ 5G: Poznáme očakávané špecifikácie aj to, ako bude vyzerať!

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať