Štúdio Epic Games naleje do výhier vo Fortnite turnajoch rozprávkovú sumu

Vývojári z Epic Games, ktorí stoja za jedným z dvoch súčasných battle royale hitov, oznámili prvú mega investíciu do turnajov vo Fortnite.

Vývojári z Epic Games, ktorí stoja za jedným z dvoch súčasných battle royale hitov, oznámili prvú mega investíciu do turnajov vo Fortnite. 100 miliónov dolárov poslúži ako prize pool pre nadchádzajúcu sezónu 2018/2019, čo znamená, že sa tí najlepší z najlepších môžu tešiť na poriadne štedré výhry.

Zatiaľ však nepadlo ani jedno slovo o tom, kedy táto herná sezóna započne. Polygon spomína iba turnaj Fortnite Party Royale pre 100 priaznivcov e-sportu, ktorý je naplánovaný počas každoročne organizovanej udalosti E3. Tá sa bude konať v júni a vraj sa môžeme tešiť na záhadne netradičný formát, aby tak vývojárske štúdio prilákalo pozornosť verejnosti.

To isté sa však týka aj iných turnajov vo Fortnite. Všetky do jedného má spájať unikátne prevedenie, no nič bližšie momentálne nevieme. Iba to, že hodlajú využívať odlišný prístup ako iné spoločnosti z herného priemyslu.

TIP REDAKCIE
Majitelia iPhone 13 sú zúfalí: Bizarný problém sfarbuje displej do ružova

“V konkurenčnej hre sme dosť pozadu, no náš prístup bude odlišný – chceme byť viac inkluzívnejší a viac zameraní na potešenie z hrania či sledovanie hry,” uviedlo štúdio Epic Games.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať