Audi e-tron GT

Tesla má veľkého konkurenta: Elektromobil Audi e-tron GT na ďalších záberoch!

Spoločnosť Audi nám ešte pred oficiálnym predstavením svojho ďalšieho elektromobilu e-tron GT naservírovala zopár chrumkavých záberov.

Spoločnosť Audi nám ešte pred oficiálnym predstavením svojho ďalšieho elektromobilu naservírovala zopár chrumkavých záberov, na ktorých je vidieť karosériu z viacerých uhlov pohľadu. Ambiciózny e-tron GT je na nich však pokrytý fóliou s kamuflážou, takže neodhaľuje príliš veľa vizuálnych detailov.

Jediný záber, kde fólia nie je, zachytáva ľavý svetlomet štvorkolesovej novinky, ktorá podľa dostupných informácií stojí na architektúre hi-tech kúsku Porsche Taycan. Nájdete ho trošku vyššie.

Audi e-tron GT bude predstavený už počas dnešného dňa. Stane sa tak v Spojených štátoch amerických, kde ukážu pred očami verejnosti jeden z posledných prototypov bez fólie.

Čo sa týka špecifikácie, tak web Electrek píše, že môžeme očakávať podobné čísla, aké ponúka spomínaný Taycan. To pre potenciálneho používateľa znamená dva elektromotory, 600 koní, 500-kilometrový dojazd alebo brutálne rýchle nabíjanie, ktoré vraj dosiahne až 350 kW.

TIP REDAKCIE
Drahé notebooky, drahé príslušenstvo: Apple predáva handričku na displej za 25 €

Spomínané zábery avizovaného elektromobilu vidíte nižšie.

Audi e-tron GT
Audi e-tron GT
Audi e-tron GT
Audi e-tron GT
Audi e-tron GT
Audi e-tron GT
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať