whatsapp

WhatsApp pre Android získava aktualizáciu: Po novom budeš môcť pozerať videá priamo v aplikácii!

Obraz v obraze je režim, ktorý je obľúbený a žiadaný takmer každým. A práve preto, ak si používateľom populárnej četovacej služby WhatsApp, pre teba máme skvelú správu.

Obraz v obraze je režim, ktorý je obľúbený a žiadaný takmer každým. A práve preto, ak si používateľom populárnej četovacej služby WhatsApp, pre teba máme skvelú správu – všetky Instagramové, Facebookové a YouTube videá si budeš môcť pohodlne pozrieť bez toho, aby si musel opustiť aplikáciu.

Ako to bude fungovať?

Ako príklad si môžeme vziať “rozkliknutie” odkazu na video, ktoré ti v správe poslal tvoj kamarát. Namiesto toho, aby sa ti aplikácia WhatsApp vypla a spustila sa aplikácia YouTube, sa ti video začne prehrávať v malom okienku v rohu obrazovky.

Funkcia je zatiaľ len v Beta verzii

Obraz v obraze v aplikácii WhatsApp však zatiaľ nie je bezchybný. Mnoho používateľov tvrdí, že po opustení četu sa video zastaví, čo sa napríklad nestáva vo verzii bežiacej na konkurenčnom systéme iOS. Funkcia je však zatiaľ len v beta verzii, čo znamená, že sa v nej ešte môžu nachádzať menšie nedostatky, ktoré však budú časom eliminované.

Pokiaľ si si už stiahol najnovšiu beta verziu, konkrétne verziu 2.18.301 a nefunguje ti obraz v obraze, stačí ti zálohovať si svoju históriu četov a preinštalovať WhatsApp. Po opätovnej inštalácii si aplikácia stiahne všetky potrebné a najnovšie konfigurácie, čo znamená, že by si po tomto jednoduchom procese mal konečne mať k obrazu v obraze plný prístup.

TIP REDAKCIE
Rockstar hasí problémy s trilógiou GTA, sľubuje aktualizácie a hry zadarmo

Ako už bolo spomenuté vyššie, funkcia zatiaľ nie je oficiálne dostupná, no dúfajme, že sa tak čoskoro stane.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať