huawei watch gt

Huawei plánuje predstaviť aj nové inteligentné hodinky Watch GT

Vyzerá to, že nové vlajkové lode z dielne Huawei sa na pódiu tlačového podujatia neobjavia samé. Spoločnosť im budú robiť aj nové inteligentné hodinky Huawei Watch GT, ktoré by mali byť dostupné v dvoch verziách. 

Vyzerá to, že nové vlajkové lode z dielne Huawei sa na pódiu tlačového podujatia neobjavia samé. Spoločnosť im budú robiť aj nové inteligentné hodinky Huawei Watch GT, ktoré by mali byť dostupné v dvoch verziách. 

Podobným spôsobom bola uvedená aj úhlavná konkurencia. Samsung predstavil nekompromisný Galaxy Note 9 spolu s hodinkami Galaxy Watch a Huawei spojí premiéru modelu Mate 20 / 20 Pro s inteligentnými hodinkami Watch GT.

Huawei Watch GT majú byť vybavené okrúhlym OLED displejom s priemerom 1,39-palca so zatiaľ neznámym rozlíšením. Model GT Classic bude dodávaný s lunetou v čiernej farbe, strieborným telom a hnedým remienkom z kože. Vzhľad verzie GT Sport úplne známy nie je, no táto verzia môže byť odetá do čiernej farby kombinovanej so silikónovým remienkom.

Výborne vyzerá výdrž na jedno nabitie. V takzvanom „hlúpom“ režime hodinky vydržia na jedno nabitie aj 14 dní. V tomto režime ale hodinky poslúžia iba ako ukazovateľ času a možno ako zaznamenávač prejdenej vzdialenosti či počtu krokov.

TIP REDAKCIE
Samsung v roku 2022 predstaví niekoľko tabletov, hodinky aj slúchadlá, ukazuje uniknutý plán
huawei watch GT
winfuture.de

Naopak, pri maximálnej záťaži s nepretržitou aktivitou GPS (NFC, snímač tepu) hodinky vydržia 20 hodín. Ak teda budeme hľadať zlatú strednú cestu „priemerného užívania“, hodinky by mali vydržať bez nabíjačky pár dní. Odhadom 3- 5 dní.

O ešte nepredstavenom produkte z dielne Huawei opäť informuje nemecký winfuture.de, ktorý dokonca zverejnil aj odhadovanú cenu. Huawei Watch GT v prevedení Classic by mohli stáť 229 EUR.

Novinka by tak bola, zatiaľ teoreticky, lacnejšia ako hodinky Samsung Galaxy Watch. Je však dôležité vedieť, že Samsung ponúka in-house riešenie s vlastným čipsetom a operačným systémom Tizen, ktoré pracuje veľmi dobre. Huawei hodinky zrejme postaví na operačnom systéme Wear OS od Google a platforme Snapdragon Wear 3100, ktorá bola predstavená v priebehu septembra.

Čo presne si Huawei pripravil sa ale aj tak dozvieme až 16. októbra 2018.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať