Xiaomi Black Shark

ZOZNAM: TOP 10 najvýkonnejších Android smartfónov na svete!

Tak ako každý mesiac, tak aj tento nám benchmarkovacia aplikácia AnTuTu prináša pohľad na desiatky najvýkonnejších Android smartfónov na svete.

Tak ako každý mesiac, tak aj tento nám benchmarkovacia aplikácia AnTuTu prináša pohľad na desiatky najvýkonnejších Android smartfónov na svete. Rebríček je na prvý pohľad skutočne pestrý, no základ je rovnaký.

Najvýkonnejším zariadením, ktoré poháňa operačný systém Android je už niekoľko mesiacov po sebe hráčsky Xiaomi Mi Black Shark s mierne pretaktovaným procesorom Snapdragon 845 a vodným chladením.

AnTuTu
Rebríček TOP 10 najvýkonnejších Androidov

Druhé miesto obsadil u nás neznámy vivo NEX S, ktorý dosiahol len o niečo nižšie skóre než prvý Black Shark. Prvú trojicu uzatvára výkonnostné delo, OPPO Find X. Všetky tri smartfóny, aj keď od iných výrobcov, majú v základe rovnakú zostavu, a to procesor Snapdragon 845 a až 8 GB operačnej pamäte RAM.

Až 4 z 10 najvýkonnejších zariadení pochádza z dielne Xiaomi

Do prvej päťky sa prebojoval OnePlus 6Samsung Galaxy Note 9, ktoré opäť poháňa procesor Snapdragon 845. Note 9 predávaný na Slovensku pritom neponúka Snapdragon 845 ale Exynos 9810. V TOP 10 sa ešte objavili zariadenia ako Xiaomi Mi 8, Mi MIX 2S, Galaxy S9+, ZenFone 5Z a Pocophone F1, ktorý je momentálne najlacnejším smartfónom s procesorom Snapdragon 845.

TIP REDAKCIE
Samsung POZÝVA: Zopakuje predaj cez live stream, ponúkne zľavu na hodinky aj súťaž o slúchadlá!

Tak čo, vlastníš jedno z týchto zariadení? Daj nám vedieť v diskusii nižšie!

Total
30
Zdieľaní
Total
30
Zdieľať