UI elektromobilu Tesla Model 3

Tesla spustí najväčšiu aktualizáciu elektromobilov za posledné 2 roky

Majitelia elektromobilov so značkou Tesla budú mať najbližšie dni príležitosť stiahnuť si a nainštalovať bohatý aktualizačný balíček.

Majitelia elektromobilov so značkou Tesla budú mať najbližšie dni príležitosť stiahnuť si a nainštalovať bohatý aktualizačný balíček. Nadchádzajúca verzia 9 prinesie krajšie používateľské prostredie, nové funkcie, vynovené aplikácie, schopnejšieho autopilota a aj legendárne hry.

Zmien bude až tak veľa, že pôjde o najväčšiu aktualizáciu za posledné dva roky, píše Electrek.

Čo sa týka detailov, dostupné informácie spomínajú pribudnutie takzvanej dashcam funkcionality, ktorá premení zabudované kamery na akési čierne skrinky. Keď sa vozidlo ocitne v situácii, kedy by mohla nastať dopravná havária, automaticky sa spustí nahrávanie videa, aby mala polícia k dispozícii autentický záznam priamo z miesta činu. To jej potom pomôže oveľa rýchlejšie identifikovať vinníka.

Ďalšiu dôležitú novinku reprezentuje modernizácia súčasného vizuálneho prevedenia používateľského prostredia vrátane navigácie. Verzia pod číselným označením 9 vyzerá však takmer identicky, ako dnes vyzerá súčasné prostredie v ľudovom elektromobile Tesla Model 3. Túto zmenu teda pocítia predovšetkým majitelia luxusného sedanu Model S a SUV Model X.

Do Modelu 3 zase pribudnú nové aplikácie, ktoré oba spomenuté elektromobily ponúkajú už dlho. Reč tu je o kalendári, webovom prehliadači a softvéri na zvýšenie energetickej efektivity. Nezabudlo sa ale ani na vylepšenie autopilota, preto by mal byť po novom opäť o niečo schopnejší.

TIP REDAKCIE
Trump chystá vlastnú sociálnu sieť: TRUTH Social môže prísť už v roku 2022!

Aktualizačný balíček bude okrem iného obsahovať aj legendárne hry od priekopníka z herného priemyslu, spoločnosti Atari.

Kedy sa toho všetkého dočkáme? Elon Musk nedávno preradil, že aktualizáciu začnú šíriť koncom tohto týždňa.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať