Tesla Model 3

Dlhoročný milovník BMW: Tesla Model 3 je ako iPhone, zmení úplne všetko

Človek, ktorý patrí medzi zarytých fanúšikov značky BMW, podľahol čaru ľudového elektromobil Tesla Model 3 vo výrazne vylepšenom Performance prevedení.

Človek, ktorý patrí medzi zarytých fanúšikov značky BMW, podľahol čaru ľudového elektromobilu. Tesla Model 3 vo výrazne vylepšenom Performance prevedení ho dostala až tak, že ju označil za iPhone na štyroch kolesách. Zopakuje sa známa revolúcia z mobilného priemyslu?

To uvidíme až časom, no nejaké tie ambície tu určite . Vyššie spomínaný smartfón spopularizoval multitouch, čiže ovládanie prostredníctvom viacerých prstov naraz, a z obchodov s aplikáciami spravil stredobod pozornosti celého sveta.

Novinka od vizionára Elona Muska môže zase preraziť so svojím super-nízkym ťažiskom, nízkym momentom zotrvačnosti alebo s jej doslova brutálnou akceleráciou. Toto všetko dlhoročného fanúšika BMW s menom Moshen Chan po niekoľkých jazdách v ľudovom elektromobile doslova očarilo, píše server Teslarati.

Svoje skúsenosti zdieľal aj na oficiálnom fóre nemeckej automobilky Bimmerfest.com, kde si získal celkom slušnú pozornosť.

“Môžem povedať, že som veľmi váhal nad ultra-minimalistickým interiérom, ktorý teraz úplne milujem. Pre mňa je to iPhone moment – keď nový produkt zrazu robí všetko ostatné zastaralé a staré,” prezradil skeptickému motoristickému fanklubu nadšený Chan.

TIP REDAKCIE
Xiaomi chystá MIUI 13. Aktualizáciu na nové rozhranie má získať až 118 zariadení!

Ani zďaleka však nejde o prvé vyhlásenie, že Tesla Model 3 má blízko k prvému iOS smartfónu z roku 2007, kedy odštartovala nová kapitola mobilného priemyslu. Netrvalo dlho a stala sa z neho akási ikona, z ktorej každý výrobca tradičných mobilných telefónov začal čerpať inšpiráciu. A kto tak nespravil, skončil ako fínska Nokia alebo legendárne BlackBerry z Kanady.

Total
33
Zdieľaní
Total
33
Zdieľať