iPhone XS a XS Max

ROZDIEL medzi iPhone XS a XS Max: Čo všetko je odlišné?

Teraz hodíme očko i na to, čo všetko je iné pri porovnaní modelu iPhone XS s jeho väčším aj lepšie vybaveným súrodencom iPhone XS Max.

Čo všetko sa zmenilo pri porovnaní iPhone X a iPhone XS alebo iPhone 8 a iPhone XR, už poznáme. Preto teraz hodíme očko i na to, čo všetko je iné pri porovnaní modelu XS s jeho väčším aj lepšie vybaveným súrodencom XS Max.

Tým najviditeľnejším rozdielom je, samozrejme, uhlopriečka vrátane veľkosti konštrukcie. iPhone XS ponúka 5,8-palcovú veľkosť, zatiaľ čo na prednej strane iPhone XS Max nájdeme až 6,5-palcového OLED obra. Čo sa však týka hustoty obrazu, tak tá má v oboch prípadoch 458 pixelov na jeden palec. Jediným rozdielom je teda v tejto oblasti iba rozmer zobrazovacieho panelu a spolu s ním aj rozmer smartfónu.

Druhý a zároveň aj posledný rozdiel si všimnete vtedy, keď porovnáte kapacity jednotlivých batérií. iPhone XS Max totiž dostal do svojej hardvérovej výbavy až 3 174 mAh akumulátor. Menší model XS ponúka dokonca ešte menšiu kapacitu, ako ponúkal minuloročný iPhone X. Na jedno nabitie by ale mal vydržať o niekoľko desiatok minút dlhšie. Certifikačný úrad TENAA dnes odhalil, že má skromných 2 658 mAh.

TIP REDAKCIE
Squid Game je hit: Netflix vraj rozprávkovo zbohatol, takú sumu nečakali ani oni!

Viac rozdielov medzi iPhone XS a XS Max nenájdete. Je to teda iba o uhlopriečke a veľkosti batérie. Čipsety, operačné pamäte, úložiska, fotoaparáty alebo konštrukčné prevedenia sú v oboch prípadoch identické.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať