Tieto slúchadlá od Xiaomi sú dizajnový skvost a nestoja ani 13 eur!

Portfólio Xiaomi je doslova ozrutné. Nájdeme v ňom snáď každú jednu populárnu kategóriu spotrebnej elektroniky, a to vrátane štýlových štupľov.

Smartfóny, televízory, kolobežky alebo drony. Áno, portfólio Xiaomi je doslova ozrutné. Nájdeme v ňom snáď každú jednu populárnu kategóriu spotrebnej elektroniky, a to vrátane štýlových štupľov, ktoré sú navyše momentálne v chrumkavej zľave. 

Stačí zamieriť do e-shopu Cafago, kde si ich môžeš vďaka akciovému kupónu APPAE0 zaobstarať za necelých 13 eur, avšak iba do 20. mája. Tovar posielajú z čínskeho skladu, pričom za základný dovoz na Slovensko nezaplatíš ani cent navyše. Cesta potrvá od tých 15 do 25 pracovných dní.

Slúchadlá od Xiaomi vynikajú najmä svojím moderným konštrukčným prevedením v minimalistickom kabáte, ktorý nesklame snáď žiadneho nadšenca do dizajnu. Nechýba im ale ani praktickosť, pretože prítomný kábel s dĺžkou 1,25 metra skrýva i tri šikovné hardvérové tlačidlá na pohodlné ovládanie hudby alebo prijímanie prichádzajúcich hovorov.

TIP REDAKCIE
Android hry pre Windows PC: Google zahájil beta testovanie

Technická špecifikácia

Na zahodenie však nie je ani ústrojenstvo, vďaka ktorému je k dispozícii ako frekvencia od 20 do 40 000 Hz, tak aj citlivosť 105 dB či impedancia o veľkosti 32 ohmov. Rovnako stojí za zmienku ich dynamická cievka alebo reproduktory z keramiky, čo prispieva k vyššej kvalite tohto lacného, no dobrého produktu. V e-shope Cafago sa dokonca spomína až kryštálovo čistý zvuk.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať