Táto slušne vybavená akčná kamera nesklame ani náročnejšieho používateľa

Čínska elektronika nie je iba o ľudových cenovkách. Na spotrebiteľskom trhu existujú i také kúsky, ktoré síce pochádzajú z ďalekej Ázie, no stoja citeľne viac, ako sme pri nich zvyknutí.

Čínska elektronika nie je iba o ľudových cenovkách. Na spotrebiteľskom trhu existujú i také kúsky, ktoré síce pochádzajú z ďalekej Ázie, no stoja citeľne viac, ako sme pri nich zvyknutí. Príkladom môže byť aj táto naozaj dobre vyzerajúca akčná kamera so značkou SJCAM.

Prečo? Pretože vás nevyjde 50, 100 a ani 150, ale rovno 237 eur. V čom je teda taká dobrá?

V prvom rade treba spomenúť prítomný čipset Ambarella H22, ktorý umožňuje prítomnému senzoru nahrávať 4K video-zábery pri až 60 snímkoch za jednu jedinú sekundu. To ocení každý milovník akčných adrenalínových športov. Záber tak bude jemný a zároveň aj pre naše oči príjemne plynulý.

Kamera SJCAM SJ8 Pro obsahuje až dva displeje, jeden je umiestnený na prednej a druhý zase na zadnej strane poctivo prevedenej konštrukcie. Rozdiel spočíva ako v uhlopriečke (2,33″ vs. 0,96″), tak aj vo farbách, pretože ten predný žiadne nemá. Ide o monochromatický panel na zobrazovanie základných informácií.

TIP REDAKCIE
Vedci vyvinuli novú lítium-sírovú batériu: Ponúka 5-krát väčší dojazd a vystačí na 10 rokov prevádzky!

Zadný pre zmenu slúži na zobrazovanie náhľadov vyhotovených záberov alebo manuálnu úpravu nastavení elektronického zariadenia. Má pekné farby a aj celkom slušnú hustotu pixelov.

Slušná výdrž

Šťavu tu zabezpečuje až 1 200 mAh akumulátor, ktorý vraj zvládne fungovať pri natáčaní 4K videa zhruba hodinu a pol. Pohotovostný čas vychádza na 3 hodiny a čo sa týka nabíjania, tak tento proces potrvá dve a pol hodiny.

Ochranné puzdro z balenia prešlo certifikáciou podľa normy IP68, čo používateľovi formálne zabezpečuje zvýšenú odolnosť voči vode či piesku.

SJCAM SJ8 Pro nájdeš v ponuke e-shopu GearBest. K dispozícii je však zatiaľ iba možnosť predbežnej objednávky. Odosielanie objednaného tovaru má podľa dostupných informácií prebiehať od 5. do 8. mája.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať