Samsung zaútočil na Apple: Nová reklama zosmiešňuje iPhony aj výrez v displeji

Juhokórejský gigant si v čerstvo zverejnenej reklame zobral na paškál kalifornské jabĺčko a jeho iOS smartfóny s opotrebovanými batériami, kvôli ktorým nedávno vznikla ďalšia veľká kauza.

Gigant Samsung si v čerstvo zverejnenej reklame zobral na paškál kalifornské jabĺčko a jeho iOS smartfóny s opotrebovanými batériami, kvôli ktorým nedávno vznikla ďalšia veľká kauza. Nešetril však ani iPhone X, ktorý prišiel na pulty obchodov s kontroverzným výrezom.

Takmer celá reklama sa ale točí okolo problémov so starými generáciami iPhonov. Hlavnú úlohu tu totiž dostala frustrovaná žena, ktorá používa šestku ešte z roku 2014, no ani raz si nedala vymeniť batériu. A to jej spôsobuje hrozné utrpenie.

Takmer všetko, čo s týmto mobilným telefónom robí, dáva kvôli tomu poriadne zabrať jej nervom. Preto si nakoniec zaobstará Galaxy S9 a má svätý pokoj.

Ďalšia veľká kauza spoločnosti Apple súvisela s opotrebovanými akumulátormi v jej smartfónoch, ktoré spôsobovali znižovanie výkonu prítomného procesoru. Išlo o automatický proces bez toho, aby o ňom používateľ čokoľvek vedel, čo sa potom odrazilo na citeľne pomalších reakciách operačného systému.

Používateľ teda nemal inú možnosť, ako si zaobstarať nový kúsok (respektíve mal, ale o nej takmer nikto nevedel). Tento zapeklitý problém vyriešila až aktualizácia systému na verziu iOS 11.3, kde pribudol komplexnejší manažment batérie, aby sme vedeli, kedy ju treba v záujme zachovania pôvodného výkonu iPhonu vymeniť.

iPhone X a jeho výrez

V novej reklame spoločnosti Samsung sa dokonca objaví aj otec so synom, ktorí majú doslova trendy účesy, pretože im z ofín spravili niečo, čo sa podobá na výrez v displeji iPhone X.

Gigant si tak robí posmešky z nesmierne oddaného kultu kalifornského jabĺčka. Čo mu dá pod nos, to zakaždým príjme s otvorenou náručou. Nie preto, lebo je to dobré, ale preto, lebo to má na sebe logo Apple.

Total
21
Zdieľaní
Total
21
Zdieľať