Honor 10 sa mal vypredať po celej Európe za jeden jediný deň

Honor 10 bol predstavený len nedávno, v stredu 15. mája, a podľa výrobcu sa počas otváracieho dňa vypredal v celej Európe. Podrobnosti sprostredkoval server GSM Arena, ktorý zatiaľ jediným zdrojom týchto informácií.

Honor 10 bol predstavený len nedávno, v stredu 15. mája, a podľa výrobcu sa počas otváracieho dňa vypredal v celej Európe. Podrobnosti sprostredkoval server GSM Arena, ktorý je zatiaľ jediným zdrojom týchto informácií.

Podľa správy, zastúpenie značky Honor neupresnilo počet predaných, resp. zákazníkom dodaných kusov. Prvotné skladové zásoby ale v niektorých európskych krajinách zmizli už za niekoľko hodín.

Napríklad v Španielsku sa Honor 10 vypredal za 6 hodín. Francúzov zaujalo prevedenie Phantom Blue, ktoré sa vypredalo za menej ako jeden deň. Podľa odhadov mohol Honor predať aj viac ako 100 000 kusov smartfónov Honor 10.

Zákazníci totižto mohli v rámci otvorenia predaja využiť zľavový kupón v hodnote 30 EUR, čo využilo viac 80 000 zákazníkov. Výrobca hovoril „o celej Európe“, za čím môžeme vidieť iba kľúčové trhy starého kontinentu.

TIP REDAKCIE
Wear OS vyhovie ľavákom, displej hodiniek si budú môcť obrátiť
Honor 10
Honor 10

V našich končinách nedostupnosť na predajniach hlási elektrodom NAY. Predajca TPD má Honor 10 iba v dvoch kamenných predajniach. Na Slovensku prevádzkuje sedem predajní. Online dostupnosť ale hlásia obaja predajcovia, čo taktiež platí o Alze. Na pobočkách obchodu HEJ.sk bude honor 10 dostupný od 21. mája.

Honor 10

Honor 10 má veľmi podobnú výbavu ako prémiový Huawei P20. Stojí však iba 399 EUR v 128 GB verzii. Poháňa ho výkonný čipset Kirin 970, má 5,84″ FHD displej s rozlíšením 2280 x 1080 pixelov, či duálny fotoaparát s podporou umelej inteligencie. Podrobnosti nájdete v článku z oficiálneho predstavenia.

Ak chcel Honor hodiť poleno pod nohy takým výrobcom akým je napríklad Xiaomi, tak sa mu to očividne podarilo. Každopádne ale treba brať informácie o „okamžitom vypredaní“ s rezervou.

Total
24
Zdieľaní
Total
24
Zdieľať