project cars

Ultimátna pretekárska hra Project CARS dostane mobilnú verziu pre smartfóny!

Populárna závodná hra Project CARS, ktorá je dostupná pre počítače a konzoly, dostane mobilnú verziu. Hru vyvinuli vývojári zo Slightly Mad Studios a vydavateľom titulu je spoločnosť Bandai NAMCO.

Populárna pretekárska hra, Project CARS, ktorá je dostupná pre počítače a konzoly, dostane mobilnú verziu. Hru vyvinuli vývojári zo Slightly Mad Studios a vydavateľom titulu je spoločnosť Bandai NAMCO.

Project CARS je ultimátnou pretekárskou hrou, ktorá je známa svojim realistickým spracovaním, širokými možnosťami nastavení a prispôsobení. V hre nájdete licencované vozidlá zvučných mien, ktoré nenechajú chladného žiadneho nadšenca spáleného benzínu.

Ak by ste niečo podobné túžili hrať kedykoľvek a kdekoľvek pomocou dotykovej obrazovky smartfónu, máme dobré správy. Hra Project CARS dostane mobilnú verziu, čo podľa čerstvých informácií oznámil sám vydavateľ.

Mobilná verzia hry, ktorá by mala byť označená ako Project CARS Go, bude dostupná až niekedy v najbližších mesiacoch, možno až budúci rok. Žiadny dátum ani obdobie dostupnosti upresnené neboli. Netreba očakávať, že pôjde o vernú kópiu inak veľmi náročnej a obsiahlej verzie pre počítače a konzoly.

TIP REDAKCIE
Cybertruck tento rok nepríde: Tesla má spustiť výrobu začiatkom 2023
project cars
PC verzia hry vyzerá úchvatne FOTO: Stefans02

Gro by ale malo byť zachované a milovníci závodných mobilných hier si určite prídu na svoje. Aj mobilná verzia bude obsahovať licencované vozidlá, dlhý rad prispôsobení a ďalšie aspekty veľkej verzie.

Mobilným pretekárskym hrám dominuje hlavne titul Real Racing 3, ktorému by po dlhej dobe pristala poriadna konkurencia. Popri mobilných novinkách z RPG, MOBA a Battle Royale žánrov príde nová racingovka určite vhod.

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať