OnePlus Bullets Wireless

OnePlus Bullets Wireless: Bezdrôtové slúchadlá s rýchlym nabíjaním a odolným prevedením

Spoločnosť OnePlus včera nepredstavila iba nový smartfón OnePlus 6, ktorý naplnil azda všetky očakávania. Veľmi dobre tiež pôsobia nové bezdrôtové slúchadlá OnePlus Bullets Wireless, ktoré boli predstavené zarovno s ním. 

Spoločnosť OnePlus včera nepredstavila iba nový smartfón OnePlus 6, ktorý naplnil azda všetky očakávania. Veľmi dobre tiež pôsobia nové bezdrôtové slúchadlá OnePlus Bullets Wireless, ktoré boli predstavené spolu s ním. 

OnePlus Bullets Wireless budú dostupné od 5. júna s cenou 69 EUR. Za tieto peniaze záujemcovia dostanú slušnú výbavu a prevedenie. Slúchadlá sú bezdrôtové, no nie samostatne. Prepája ich kábel, ktorý v dvoch segmentoch ukrýva potrebnú elektroniku, vrátane USB C portu pre rýchle nabíjanie.

OnePlus Bullets Wireless
OnePlus Bullets Wireless

OnePlus nazýva svoju technológiu pre rýchle nabíjanie ako Dash Charge. Až doteraz bola táto technológia výhradnou súčasťou smartfónov OnePlus. OnePlus tvrdí, že nabíjanie slúchadiel po dobu desiatich minút zabezpečí 5 hodín prehrávania hudby. Pri bezdrôtových slúchadlách veľmi dôležitý údaj, ktorý sa snáď preukáže aj v praxi. Pri plnom nabití slúchadlá vydržia hrať 8 hodín.

Púzdra slúchadiel sú vyhotovené z hliníka, nájdeme v nich 9,2 mm meniče, technológiu pre elimináciu skreslenia a magnety. Keď si slúchadlá vytiahnete z uší, spoja sa magnetom a dôjde k ich automatickému vypnutiu a odpojeniu od smartfónu (Bluetooth 4.1).

OnePlus Bullets Wireless
OnePlus Bullets Wireless

Ak slúchadlá rozpojíte a opäť si ich vložíte do uší, pripojenie a prehrávanie sa opäť spustí. OnePlus Bullets Wirelles odolajú vode a potu, čo ocenia vyznávači aktívneho životného štýlu, bežci a tak podobne.

TIP REDAKCIE
OnePlus 6 oficiálne: Vlajková loď ovládaná gestami za stále atraktívnu cenu!

Na slúchadlách sa nachádzajú aj kompaktné mechanické ovládače, ktorými dokážete riadiť hlasitosť, prípadné hlasové hovory a taktiež Google asistenta. Slúchadlá podporujú kódovanie AptX. Kvalitu zvuku ťažko hodnotiť bez testovania, no OnePlus by na trh asi neuviedol nič priemerné.

Slúchadlá OnePlus Bullets Wireless nájdete na oficiálnej stránke oneplus.com.

OnePlus Bullets Wireless

Total
18
Zdieľaní
Total
18
Zdieľať