OnePlus 6 trhá vlajkové lode: iPhone X a Galaxy S9 boli v teste rýchlosti bez šance

Keďže sa v mobilnom priemysle objavila nová vlajková loď s veľkými ambíciami, bolo iba otázkou času, kedy ju niekto zahrnie v teste rýchlosti spúšťania aplikácií.

Keďže sa v mobilnom priemysle objavila nová vlajková loď s veľkými ambíciami, bolo iba otázkou času, kedy ju niekto zahrnie v teste rýchlosti spúšťania aplikácií. OnePlus 6 sa v čerstvom videu postavil tvárou v tvár obávanému iPhone X aj Galaxy S9 z dielne giganta Samsung. Ako to teda celé dopadlo?

Tak, ako by aj mnohí očakávali. Novinka od čínskej spoločnosti OnePlus rozdrvila ako minuloročnú generáciu OnePlus 5T, tak aj tohtoročnú vlajkovú loď juhokórejského výrobcu spotrebnej elektroniky (ide o americkú verziu s čipsetom Snapdragon 845) a minuloročnú desiatku z portfólia kalifornského jabĺčka s technologicky pokročilým kúskom A11 Bionic.

Test tentokrát nezahŕňal dve kolá, ale iba jedno, čiže tu operačná pamäť RAM nehrala žiadnu dôležitú rolu.

TIP REDAKCIE
Xiaomi Mi 8 predvádza na uniknutom VIDEU svoj snímač odtlačkov v displeji

OnePlus 6 stihol otvoriť všetky špecifikované aplikácie v priebehu 44 sekúnd. Galaxy S9 na to potreboval ten istý čas, ako aj minuloročná generácia, čiže 51 sekúnd. Druhé miesto však obsadil iPhone X, pretože ten túto úlohu zvládol za 47 sekúnd.

Za videom stojí Web Hacks, o novinke informoval web BGR.

Snapdragon 845 a 8 GB RAM

Druhé kolo by ale tak či tak s najväčšou pravdepodobnosťou vyhral tiež, pretože jeho hardvér zahŕňa až 8 GB operačnú pamäť RAM, ktorú dopĺňa ešte aj hi-tech čipset Snapdragon 845. A ako už určite mnohí z vás vedia, ten vie spolu s optimalizovaným softvérom podať doslova brutálny výpočtový výkon.

Preto možno bez akýchkoľvek obáv povedať, že OnePlus 6 kombinuje veľmi schopnú výbavu s veľmi priaznivou cenovkou.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať