Call of Duty: Black Ops 4 nedostane single-player kampaň, nahradí ju aj battle royale mód

Po marcovom odhalení ďalšieho pokračovania populárneho first-person shootera Call of Duty: Black Ops 3 z roku 2015 prišiel rad aj na bližšie detaily.

Po marcovom odhalení ďalšieho pokračovania populárneho first-person shootera Call of Duty: Black Ops 3 z roku 2015 prišiel rad aj na bližšie detaily. Vďaka informáciám priamo od spoločnosti Activision sme sa tak dozvedeli, že Black Ops 4 už viac neponúkne klasickú kampaň pre jedného hráča.

Tú totiž po novom nahradia za multiplayer, kde zamerajú pozornosť ako na zombie, tak aj na enormne obľúbený battle royale mód s názvom “Blackout”. Nový titul pod značkou Call of Duty, ktorý bude dostupný od 12. októbra pre všetky podstatné platformy (PS4, Xbox One aj PC), tak začne konkurovať aktuálnym peckám, ako je PUBG či Fortnite, píše The Verge.

“Mód skombinuje postavy a lokality z predchádzajúcich hier do jedného titulu, čo Activision označuje za najväčšiu mapu zo všetkých Call of Duty titulov, kde nájdeme pozemné, vzdušné aj vodné vozidlá.”

Samotný vývoj hry dostalo na starosti štúdio Treyarch. Ide teda o tých istých ľudí, ktorí stáli aj za predchádzajúcou verziou, Black Ops 3.

TIP REDAKCIE
Samsung vyvracia špekulácie: Exynos 2200 vraj nemá problémy, predstavený bude popri Galaxy S22!

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať