deezer

Deezer prichádza s integrovaným nástrojom pre rozpoznávanie hudobných skladieb

Deezer vylepšil svoju dvornú hudobnú aplikáciu o veľmi užitočný nástroj. Ak túto hudobnú službu využívate, v mobilnej aplikácii by ste už v tejto chvíli mali nájsť položku SongCatcher.

Deezer vylepšil svoju dvornú hudobnú aplikáciu o veľmi užitočný nástroj. Ak túto hudobnú službu využívate, v mobilnej aplikácii by ste už v tejto chvíli mali nájsť položku SongCatcher. Nájdete ju pod ikonou vyhľadávania, lupy, v hornej lište.

SongCatcher je niečo ako Shazam. Nástroj dokáže rozpoznať hudobné skladby, ktoré hrajú vo vašom okolí. Pokiaľ v obchode, rádiu a vlastne kdekoľvek započujete skladbu, ktorá sa vám dostáva pod kožu, SongCatcher vám prezradí jej názvov a interpreta.

Nástroj rozpozná hlavne populárnu hudbu. Pri identifikácii špecifických žánrov, skladieb a remixov skôr zlyhá. Vývojári ale budú schopnosti novinky určite postupne vylepšovať. Teda aspoň dúfame.

deezer

Funkcia nie je v žiadnom prípade výnimočná alebo nebodaj revolučná. Shazam tu je s nami už veľmi dlho a funguje perfektne. Mimochodom, túto aplikáciu prednedávnom kúpilo kalifornské Apple. Výhodou je hlavne samotná integrácia priamo do aplikácie Deezer.

Identifikovanú skladbu si totižto môžete rovno uložiť medzi obľúbené skladby, poprípade do vlastného playlistu. Novinka tak skôr prispieva k pohodlnosti užívateľov hudobnej služby Deezer.

TIP REDAKCIE
Bezplatná verzia Spotify už nemá byť taká obmedzená. Hudobná služba chystá zmeny

Pre ostatných užívateľov, ktorí využívajú napríklad Spotify alebo Apple Music, novinka prínos nemá. Pokiaľ ale aplikácia Deezer figuruje na domácej obrazovke vášho smartfónu, skontrolujte si v obchode Play aktualizácie.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať