Po rokoch sa dočkal: Reddit pre Android sa môže tešiť novému dizajnu a funkciám

Spôsobov, akými sa dostať zo svojho telefónu na Reddit, je nespočetne veľa. Pre mnohých sú však verzie tretej strany jasnou voľbou, predovšetkým kvôli funkciám.

Spôsobov, akými sa dostať zo svojho telefónu na Reddit, je nespočetne veľa. Pre mnohých sú však verzie tretej strany jasnou voľbou, predovšetkým kvôli funkciám. Pred niekoľkými rokmi ale samotný Reddit vydal oficiálneho klienta pre mobilné zariadenia, ktorého verzia pre Android sa teraz môže pýšiť novými funkciami a dizajnom.

Súčasťou beta programu aplikácie je teda nový vzhľad, ktorý disponuje hneď niekoľkými novými funkciami. Ako už poznamenal portál XDA-Developers, nová verzia appky sa sústredí predovšetkým na oblasť, v ktorej pôvodná verzia zaostávala – motívy.

Oficiálna aplikácia Reddit – FOTO: Geek Cosmos

Dizajn na prvom mieste?

Oficiálna verzia aplikácie Reddit síce ponúkala možnosť svetlej a tmavej témy, no tretia strana vždy ponúkala rozšírenejšie možnosti, aspoň čo sa týka vzhľadu. Jednou z možností bol aj nočný režim AMOLED, ktorý vylepšil bežný tmavý režim použitím čistej čiernej farby, čím zároveň aj šetril batériu na zariadeniach, ktoré mali AMOLED displej. V ponuke však boli aj témy “Pony” a “Trees”, ktoré sa dajú považovať za svetlejšie motívy, keďže využívali predovšetkým zelenú a ružovú farby.

Motívy Reddit – FOTO: 9to5Google

Lepšie usporiadanie, lepšie funkcie

Ďalšou povšimnuteľnou zmenou je aj nový vzhľad spodného panelu. Ikony ostali zväčša rovnaké, ale disponujú novými zaujímavými funkciami. Reddit premiestnil ikonu profilu z navigačného panelu na hlavnú stránku a voľné miesto vyplnil zreteľnejšou ikonou “post”. Novo pridaný je aj bočný panel s nastaveniami, ku ktorému sa môžeš dostať v nočnom režime.

TIP REDAKCIE
TOP 4 bežecké pásy na doma: Zvládnu aj 110 kg záťaž, vyvinú rýchlosť až 12 km/h!

Nová verzia appky je zatiaľ len v beta verzii, no veríme, že už onedlho sa jej dočkáme v plnom prevedení a dostupnej na stiahnutie z Google Play.

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať