Xiaomi Mi Mix 2s

Zakladateľ Xiaomi: Náš Mi MIX 2s hravo porazí aj iPhone X, je totiž lepší

Lei Jun neotáľal a počas predstavovania horúcej novinky bez rámikov zaútočil na kalifornské jabĺčko.

Lei Jun neotáľal a počas predstavovania horúcej novinky bez rámikov zaútočil na kalifornské jabĺčko. Nedávno odhalený Xiaomi Mi MIX 2s vraj poráža obávaný iPhone X hneď na viacerých frontoch. 

Jedným z nich je aj samotná cena. Novinka z Číny stojí asi polovicu z toho, čo stojí prémiová desiatka od spoločnosti Apple. Chýba jej kontroverzný výrez v displeji, no i napriek tomu ponúka moderné rámiky so skromnými rozmermi. A aby toho nebolo málo, konštrukcia pozostáva z hliníku a prémiovej keramiky.

“Porovnávame ho s iPhone X preto, lebo ľudia hovoria, že ide o najlepší telefón na svete. Chceme im len predviesť, že sme prekonali najlepšieho vo viacerých oblastiach.”

Android smartfón Mi MIX 2s bol predstavený v ten istý deň, kedy uzrel svetlo sveta Huawei P20 a P20 Pro. Na rozdiel od týchto dvoch čerstvých kúskov ale nemá vo výbave aktuálny trend mobilného priemyslu, spomínaný výrez, s ktorým prišiel ako prvý iPhone X v druhej polovici uplynulého roka. Slúchadlo tam zostalo, no ostatné časti hardvéru presunuli do spodného, badateľne najhrubšieho rámika, kde je vidieť i selfie kameru, takže nebolo potrebné nič vyrezávať.

TIP REDAKCIE
Chuwi MiniBook X: Šialený 10,8-palcový 2K notebook za cenu, ktorá sa často nevidí!

Novinka od Xiaomi príde na pulty obchodov prvý aprílový deň, a to spolu s cenovkou pohybujúcou sa okolo ľudových piatich stoviek.

Total
17
Zdieľaní
Total
17
Zdieľať